Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 2-66 с "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 2-11 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 2-66 с шешіміне (нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7065 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Ақбұлақ ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 53 498,7 мың теңге:
салықтық түсімдер –1145,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –47,1 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 52 305,7 мың теңге;
2) шығындар – 54 085,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу-0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -587 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 587 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 587 мың теңге.";
8-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"8. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер ескерілсін, соның ішінде:
1) мәдени демалыс үйлері жанындағы мәдени-сауықтыру орталықтарын жарақтандыруға;
2) Ақбұлақ ауылындағы көшелерін жарықтандыруға;
3) Жас Ұлан ауылында балалар спорттық-ойын алаңын жайластыру;
4) Қарашілік ауылында балалар спорттық-ойын алаңын жайластыру;
5) мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
9-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"9. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) көшелерді жарықтандыруға;
2) абаттандыруға;
3) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) Ақбұлақ ауылы клубының аумағын абаттандыруға;
5) Жас Ұлан ауылында клубына сметалық құжаттама әзірлеуге;

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2021 года № 2-66 с "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2021 года № 2-11 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 2-66 с (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов №7065) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1,2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 53 498,7 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1145,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 47,1 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 52 305,7 тысяч тенге;
2) затраты – 54 085,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -587 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 587 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –587 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на оснащение культурно-оздоровительных центров при домах досуга культуры;
2) на освещение улиц в селе Акбулак;
3) на обустройство спортивной площадки в селе Жас Улан;
4) на обустройство спортивной площадки в селе Карашилик;
5) на повышение заработной платы государственных служащих.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц;
2) на благоустройство;
3) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
4) на благоустройство территории клуба в селе Акбулак;
5) на изготовление сметной документации клуба в селе Жас Улан;