Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 9-66 с "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Уәлиханов аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қарашадағы № 9-11 с шешімі
Уәлиханов аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Уәлиханов аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 9-66 с шешіміне нормативтік құқықтық актілерінің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7002 болып тіркелді) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда баяндалсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Уәлиханов ауданы Қарасу ауылдық округінің бюджеті осы шешімге тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25 924,1 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1142 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 245 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24 537,1 мың теңге;
2) шығындар – 26 623,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге;
қаржы активтерін сатып алу-0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 699,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 699,2 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 699,2 мың теңге.";
8-тармақ келесі редакцияда баяндалсын:
8. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетінде облыстық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) Аққұдық ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге;
2) Золотая Нива ауылындағы көше жарығын ағымдағы жөндеуге.";
9. 2021 жылға арналған ауылдық бюджетінде аудандық бюджеттен берілетін нысаналы трансферттер түсімдері ескерілсін, соның ішінде:
1) көшелерді жарықтандыруға;
2) абаттандыруға;
3) автомобиль жолдарының жұмыс істеуін қамтамасыз етуге;
4) Аққұдық ауылындағы клубты ағымдағы жөндеуге;
5) қосалқы бөлшектер сатып алу;
6) жұмыс жобаларын жасау үшін;
7) еңбек ақысына қаражат бөлу;
8) мемлекеттік қызметшілердің жалақысын көтеруге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда баяндалсын.

О внесении изменений в решение Уалихановского районного маслихата от 8 января 2021 года № 9-66 с "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы"
Решение Уалихановского районного маслихата Северо-Казахстанской области от 12 ноября 2021 года № 9-11 с
Уалихановский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Уалихановского районного маслихата "Об утверждении бюджета Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 9-66 с зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 7002 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Карасуского сельского округа Уалихановского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 к настоящему решению соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25 924,1 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1142 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 245 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала –0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 537,1 тысяч тенге;
2) затраты – 26 623,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 699,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита)
бюджета – 699,2 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –699,2 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из областного бюджета, в том числе:
1) на текущий ремонт уличного освещения в селе Аккудык;
2) текущий ремонт уличного освещения в селе Золотая Нива.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Учесть в сельском бюджете на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета, в том числе:
1) на освещение улиц;
2) на благоустройство;
3) на обеспечение функционирования автомобильных дорог;
4) на текущий ремонт клуба в селе Аккудук;
5) на приобретение запасных частей;
6) на разработку рабочих проектов;
7) на оплату труда;
8) на повышение заработной платы государственных служащих.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.