Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 56/6 "2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Афанасьев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының 2021 жылғы 24 қарашадағы № 14/3 шешімі
Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Солтүстік Қазақстан облысы Шал ақын ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Афанасьев ауылдық округінің бюджетін бекіту туралы" 2021 жылғы 8 қаңтардағы № 56/6 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 7024 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шал ақын ауданы Афанасьев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 26 694 мың теңге:
салықтық түсімдер – 1 505 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 25 189 мың теңге;
2) шығындар – 27 125 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -431 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 431 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 431,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының хатшысы
Ө. Әмрин
Солтүстік Қазақстан облысы
Шал ақын ауданы мәслихатының

О внесении изменений в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 8 января 2021 года №56/6 "Об утверждении бюджета Афанасьевского сельского округа района Шал акына на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области от 24 ноября 2021 года № 14/3
Маслихат района Шал акына Северо-Казахстанской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Шал акына Северо-Казахстанской области "Об утверждении бюджета Афанасьевского сельского округа района Шал акына на 2021-2023 годы" от 8 января 2021 года № 56/6 (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 7024) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Афанасьевского сельского округа района Шал акына на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 26 694 тысяч тенге:
налоговые поступления – 1 505 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25 189 тысяч тенге;
2) затраты – 27 125 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -431 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 431 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 431 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района
Шал акына Северо-Казахстанской области
О. Амрин
Приложение
к решению маслихата
района Шал акына
Северо-Казахстанской области