Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI "2021-2023 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 51-VІI шешімі
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Исатай аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4870 болып тіркелген) осы шешімнің жалғамасына сәйкес келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аққыстау ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 232 871 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 218 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 191 190 мың теңге.
2) шығындар – 242 459 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 588 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9 588 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 9 588 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Жанбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 254 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 631 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 97 527 мың теңге.
2) шығындар – 107 746 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 492 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 1 492 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30 декабря 2020 года № 362-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2021-2023 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 21 июля 2021 года № 51-VІI
Исатайский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата Атырауской области "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 362-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4870) следующие изменения согласно приложению к настоящему решению:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккистауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 871 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 463 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 191 190 тысяч тенге.
2) затраты – 242 459 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 588 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 588 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 588 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 254 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 631 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 97 527 тысяч тенге.
2) затраты – 107 746 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 492 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 1 492 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

"12. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде облыстық бюджеттен әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 118 605 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.".
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2021 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне келесі көлемдерде трансферттер беру белгіленсін:
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 8 551 мың теңге;

"12. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 118 605 тысяч тенге для внедрения новой системы оплаты труда в пилотном режиме для административных государственных служащих и повышения заработной платы политических государственных служащих.".
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Установить на 2021 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в следующих объемах:
8 551 тысяч тенге на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;

суару каналдарын суландыруға - 21 133 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 5 963 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 6 186 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихатының
хатшысы
Н. Мұханбеталиев

21 133 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
5 963 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
6 186 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Исатайского
районного маслихата
Н. Мұханбеталиев