Атырау облысы Исатай ауданы мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI "2021-2023 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 шілдедегі № 51-VІI шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Атырау облысы Исатай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Атырау облысы Исатай аудандық мәслихаттың "2021-2023 жылдарға арналған Исатай ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 362-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 4870 болып тіркелген) осы шешімнің жалғамасына сәйкес келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Аққыстау ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2, 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 232 871 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 41 463 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 218 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 191 190 мың теңге.
2) шығындар – 242 459 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -9 588 мың теңге.
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 9 588 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 9 588 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Жанбай ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5, 6 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесідей көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 106 254 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 096 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 631 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 97 527 мың теңге.
2) шығындар – 107 746 мың теңге.
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 теңге.
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге.
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 492 мың теңге.

О внесении изменений в решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 30 декабря 2020 года № 362-VI "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2021-2023 годы"
Решение Исатайского районного маслихата Атырауской области от 21 июля 2021 года № 51-VІI. Прекращено действие в связи с истечением срока
Исатайский районный маслихат Атырауской области РЕШИЛ:
1. Внести в решение Исатайского районного маслихата Атырауской области "Об утверждении бюджетов сельских округов Исатайского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 362-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 4870) следующие изменения согласно приложению к настоящему решению:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аккистауского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 232 871 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 41 463 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 218 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 191 190 тысяч тенге.
2) затраты – 242 459 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -9 588 тысяч тенге.
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 9 588 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов –0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9 588 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Жанбайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 106 254 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 096 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 631 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала- 0 тенге;
поступления трансфертов – 97 527 тысяч тенге.
2) затраты – 107 746 тысяч тенге.
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге.
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге.
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 492 тысяч тенге.

"12. 2021 жылға арналған ауылдық округтердің бюджеттерінде облыстық бюджеттен әкімшілік мемлекеттік қызметкерлер үшін еңбек ақы төлеудің пилоттық режимдегі жаңа жүйесін енгізуге және мемлекеттік саяси қызметшілердің еңбек ақыларын өсіруге – 118 605 мың теңге сомасында нысаналы трансферт көзделгені ескерілсін.".
13-тармақ жаңа редакцияда мазмұндалсын:
"13. 2021 жылға аудандық бюджеттен ауылдық округтердің бюджеттеріне келесі көлемдерде трансферттер беру белгіленсін:
ауылдық округ әкімі аппараттарын ағымдағы ұстау және материалдық-техникалық жарақтандыруға – 8 551 мың теңге;

"12. Учесть, что в бюджете сельских округов на 2021 год предусмотрены целевые трансферты из областного бюджета в сумме 118 605 тысяч тенге для внедрения новой системы оплаты труда в пилотном режиме для административных государственных служащих и повышения заработной платы политических государственных служащих.".
пункт 13 изложить в новой редакции:
"13. Установить на 2021 год объемы трансфертов, передаваемых из районного бюджета в бюджеты сельских округов в следующих объемах:
8 551 тысяч тенге на текущее содержание и материально-техническое оснащение аппаратов акима сельского округа;

суару каналдарын суландыруға - 21 133 мың теңге;
елді мекендердегі көшелерді жарықтандыруға – 5 963 мың теңге;
елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыруға – 6 186 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда мазмұндалсын.
3. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Исатай аудандық мәслихатының
хатшысы
Н. Мұханбеталиев

21 133 тысяч тенге – на обводнение оросительных каналов;
5 963 тысяч тенге – на освещение улиц населенных пунктов;
6 186 тысяч тенге – на благоустройство и озеленение населенных пунктов.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 к настоящему решению.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Исатайского
районного маслихата
Н. Мұханбеталиев