Аудандық мәслихаттың 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Атырау облысы Индер аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 желтоқсандағы № 75-VII шешімі
Индер аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. VІ шақырылған Индер аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 454-VІ "2021–2023 жылдарға арналған Индер ауданының ауылдық округтерінің және Индербор кентінің бюджеттері туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 4859 тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарсуат ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 121 883 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3 810 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 118 073 мың теңге;
2) шығындар – 123 608 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге; оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 725 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 725 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 725 мың теңге.".
2-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. 2021-2023 жылдарға арналған Өрлік ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 285 756 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4 975 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттердің түсімдері – 280 781 мың теңге;
2) шығындар – 287 161 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге,оның ішінде:
бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0 теңге; оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 405 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 405 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 454-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2021-2023 годы"
Решение Индерского районного маслихата Атырауской области от 21 декабря 2021 года № 75-VII
Индерский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Индерского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 454-VІ "О бюджетах сельских округов и поселка Индербор Индерского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 4859) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жарсуатского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 121 883 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 118 073 тысяч тенге;
2) затраты – 123 608 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 725 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 725 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1 725 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет Орликовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 285 756 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4 975 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 280 781 тысяч тенге;
2) затраты – 287 161 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 405 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 405 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -886 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 886 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 886 мың теңге.".
2. Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6,7 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
3. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгiзiледi.
Аудандық мәслихат хатшысы Б. Сапаров

5) дефицит (профицит) бюджета – -886 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 886 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов - 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 886 тысяч тенге.".
2. Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 настоящего решения.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь районного маслихата Б. Сапаров