2022-2024 жылдарға арналған Құрманғазы ауданының ауылдық округтерінің бюджеттерін бекіту туралы
Атырау облысы Құрманғазы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 118-VII шешімі
Ескерту. 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі - осы шешімнің 22 тармағымен.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабының 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, аудандық мәслихат ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Құрманғазы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 284 429 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 43 380 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 470 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 330 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 240 249 мың теңге;
2) шығындар – 289 849 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 420 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 420 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 5 420 мың теңге.
Ескерту. 1 тармақ жаңа редакцияда - Атырау облысы Құрманғазы аудандық маслихатының 14.12.2022 № 198-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгiзiледi).
2. 2022-2024 жылдарға арналған Еңбекші ауылдық округінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 82 712 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 466 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 31 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 153 мың теңге;
трансферттердің түсімдері – 74 062 мың теңге;
2) шығындар – 83 326 мың теңге;
3) таза бюджеттік несиелендіру – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік несиелер – 0 мың теңге;
бюджеттік несиелерді өтеу – 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -614 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 614 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланатын қалдықтары – 614 мың теңге.

Об утверждении бюджетов сельских округов Курмангазинского района на 2022-2024 годы
Решение Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 27 декабря 2021 года № 118-VII
Сноска. Вводится в действие с 01.01.2022 в соответствии с пунктом 22 настоящего решения.
В соответствии со статьей 9-1 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Құрманғазы на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 284 429 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 43 380 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 470 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 330 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 240 249 тысяч тенге;
2) затраты – 289 849 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 420 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 420 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5 420 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Курмангазинского районного маслихата Атырауской области от 14.12.2022 № 198-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет Енбекшинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 712 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8 466 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 31 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 153 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 74 062 тысяч тенге;
2) затраты – 83 326 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -614 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 614 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 614 тысяч тенге.

1) Құрманғазы ауылдық округіне 64 002 мың теңге;
2) Еңбекші ауылдық округіне 37 261 мың теңге;
3) Мақаш ауылдық округіне 56 159 мың теңге;
4) Орлы ауылдық округіне 43 052 мың теңге;
5) Нұржау ауылдық округіне 45 447 мың теңге;
6) Жаңаталап ауылдық округіне 48 023 мың теңге;
7) Ақкөл ауылдық округіне 43 520 мың теңге;
8) Бірлік ауылдық округіне 28 814 мың теңге;
9) Кудряшов ауылдық округіне 37 663 мың теңге;
10) Дыңғызыл ауылдық округіне 39 130 мың теңге;
11) Азғыр ауылдық округіне 39 000 мың теңге;
12) Сүйіндік ауылдық округіне 58 079 мың теңге;
13) Теңіз ауылдық округіне 39 013 мың теңге;
14) Шортанбай ауылдық округіне 43 425 мың теңге;

1) сельскому округу Құрманғазы 64 002 тысяч тенге;
2) Енбекшинскому сельскому округу 37 261 тысяч тенге;
3) Макашскому сельскому округу 56 159 тысяч тенге;
4) Орлинскому сельскому округу 43 052 тысяч тенге;
5) Нуржаускому сельскому округу 45 447 тысяч тенге;
6) сельскому округу Жаңаталап 48 023 тысяч тенге;
7) Аккольскому сельскому округу 43 520 тысяч тенге;
8) Бирликскому сельскому округу 28 814 тысяч тенге;
9) Кудряшовскому сельскому округу 37 663 тысяч тенге;
10) Дынгызылскому сельскому округу 39 130 тысяч тенге;
11) Азгирскому сельскому округу 39 000 тысяч тенге;
12) Суюндукскому сельскому округу 58 079 тысяч тенге;
13) Тенизскому сельскому округу 39 013 тысяч тенге;
14) Шортанбайскому сельскому округу 43 425 тысяч тенге;

15) Байда ауылдық округіне 40 369 мың теңге;
16) Сафон ауылдық округіне 43 866 мың теңге;
17) Көптоғай ауылдық округіне 31 362 мың теңге;
18) Асан ауылдық округіне 37 523 мың теңге;
19) Қиғаш ауылдық округіне 40 543 мың теңге.
21. 2022 жылға ауылдық округтер әкімдері аппараттары арқылы бюджеттік бағдарламаларды қаржыландыру көлемдері 58-қосымшаға сәйкес бекітілсін.
22. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы Б. Жүгінісов

15) Байдинскому сельскому округу 40 369 тысяч тенге;
16) Сафонскому сельскому округу 43 866 тысяч тенге;
17) Коптогайскому сельскому округу 31 362 тысяч тенге;
18) Асанскому сельскому округу 37 523 тысяч тенге;
19) Кигашскому сельскому округу 40 543 тысяч тенге.
21. Утвердить объемы финансирования бюджетных программ через аппараты акимов сельских округов на 2022 год согласно приложению 58.
22. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата Б. Жугинисов