Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 58/408-VІ "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Арыс қалалық мәслихатының 2021 жылғы 15 қыркүйектегі № 11/56-VІІ шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Арыс қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Арыс қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 58/408-VІ "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6017 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Ақдала ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 84936 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5969 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 78967 мың теңге;
2) шығындар – 85986 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1050 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1050 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1050 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Байырқұм ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 60642 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4529 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 56113 мың теңге;
2) шығындар – 61641 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -999 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 999 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 999 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Дермене ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 99629 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3736 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 95893 мың теңге;

О внесении изменений в решение маслихата города Арыс от 31 декабря 2020 года № 58/408-VІ "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Арысского городского маслихата Туркестанской области от 15 сентября 2021 года № 11/56-VІІ. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат города Арыс РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата города Арыс от 31 декабря 2021 года № 58/408-VІ "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6017) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет сельского округа Акдала на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 84936 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5969 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 78967 тысяч тенге;
2) затраты – 85986 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1050 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1050 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1050 тысяч тенге
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа Байыркум на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 60642 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4529 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 56113 тысяч тенге;
2) затраты – 61641 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -999 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –999 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 999 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Дермене на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 99629 тысяч тенге:
налоговые поступления –3736 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 95893 тысяч тенге;