Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 "2021-2023 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 16 шілдедегі № 60 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 419 "2021-2023 жылдарға арналған Кентау қаласы ауыл және ауыл округтерінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6024 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Байылдыр ауылынын 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 30 132 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 1 282 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 10 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 28 840 мың теңге;
2) шығындар – 31 252 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 120 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 120 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 120 мың теңге.".
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"2. Ащысай ауылынын 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 35 812 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 2 636 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 383 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 32 793 мың теңге;
2) шығындар – 36 728 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -916 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 916 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 916 мың теңге.".
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Қарнақ ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Кентауского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 419 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2021-2023 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 16 июля 2021 года № 60. Прекращено действие в связи с истечением срока
РЕШИЛ:
1. Внести в решение Кентауского городского маслихата от 31 декабря 2020 года № 419 "О бюджете сел и сельских округов города Кентау на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6024) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Байылдыр на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30 132 тысяч тенге:
налоговые поступления –1 282 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 10 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 28 840 тысяч тенге;
2) затраты – 31 252 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1 120 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 120 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 120 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в следующей редакции:
"2. Утвердить бюджет села Ачисай на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 812 тысяч тенге:
налоговые поступления –2 636 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 383 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 793 тысяч тенге;
2) затраты – 36 728 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 916 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –916 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 916 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет села Карнак на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах: