Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 364 "Кентау қаласының жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2020-2021 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" шешімінің күшін жою туралы
Түркістан облысы Кентау қалалық мәслихатының 2021 жылғы 5 қазандағы № 78 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
"Құқықтық актілер туралы" 2016 жылғы 6 сәуірдегі Қазақстан Республикасының Заңының 27 бабына сәйкес, Кентау қалалық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Кентау қалалық мәслихатының 2020 жылғы 25 маусымдағы № 364 "Кентау қаласының жайылымдарды басқару және оларды пайдалану жөніндегі 2020-2021 жылдарға арналған жоспарын бекіту туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 5688 тіркелген) шешімінің күші жойылды деп танылсын.
2. Осы шешім оның алғашқы ресми жарияланған күнінен бастап қолданысқа енгізіледі.
Кентау қалалық мәслихат хатшысы Т. Балабиев

О признании утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 25 июня 2020 года № 364 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в городе Кентау на 2020-2021 годы"
Решение Кентауского городского маслихата Туркестанской области от 5 октября 2021 года № 78. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии со статьей 27 Закона Республики Казахстан от 6 апреля 2016 года "О правовых актах", Кентауский городской маслихат РЕШИЛ:
1. Признать утратившим силу решение Кентауского городского маслихата от 25 июня 2020 года № 364 "Об утверждении Плана по управлению пастбищами и их использованию в городе Кентау на 2020-2021 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 5688).
2. Настоящее решение вводится в действие со дня его первого официального опубликования.
Секретарь Кентауского городского маслихата Т. Балабиев