Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 61/365 "2021 – 2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Бәйдібек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 25 қарашадағы № 16/365 шешімі
Бәйдібек аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйдібек аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 61/365 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6029 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Ағыбет ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 1 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 44 087 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 503 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 143 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 40 441 мың теңге;
2) шығындар – 45 170 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 083 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 083 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 083 мың теңге.
2 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
2. 2021 жылы аудандық бюджеттен Ағыбет ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 010 мың теңге болып белгіленсін.
3 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. Алғабас ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 4 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 58 119 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 7 657 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 56 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 50 406 мың теңге;
2) шығындар – 59 355 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 236 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 236 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;

О внесении изменений в решение маслихата района Байдибек от 29 декабря 2020 года № 61/365 "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Байдибекского районного маслихата Туркестанской области от 25 ноября 2021 года № 16/365
Маслихат района Байдибек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Байдибек от 29 декабря 2020 года № 61/365 "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6029, опубликовано 22 января 2021 года в эталонном контрольном банке нормативных правовых актов Республики Казахстан в электронном виде) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Агыбетского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы -44 087 тысяч тенге:
налоговые поступления –3 503 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 143 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –40 441 тысяч тенге;
2) затраты – 45 170 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 083 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета– 1 083 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 083 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в следующей редакции:
2. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Агыбет в сумме 22 010 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Алгабас на 2021-2023 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 58 119 тысяч тенге:
налоговые поступления – 7 657 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 50 406 тысяч тенге;
2) затраты –59 355 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 236 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 236 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 236 мың теңге.
4 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
4. 2021 жылы аудандық бюджеттен Алғабас ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 472 мың теңге болып белгіленсін.
5 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"5. Алмалы ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 7 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 36 677 мың теңге:
салықтық түсiмдер –4 141 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 20 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32 516 мың теңге;
2) шығындар – 37 722 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 045 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 045 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 045 мың теңге.
6 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
6. 2021 жылы аудандық бюджеттен Алмалы ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 22 925 мың теңге болып белгіленсін.
7 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"7. Ақбастау ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті 10 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 756 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 11 955 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 69 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 40 732 мың теңге;
2) шығындар – 53 982 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 1 226 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 226 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 226 мың теңге.
8 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
8. 2021 жылы аудандық бюджеттен Ақбастау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 140 мың теңге болып белгіленсін.
9 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"9. Боралдай ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 13 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

используемые остатки бюджетных средств – 1 236 тысяч тенге.
пункт 4 изложить в следующей редакции:
4. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алгабас в сумме 19 472 тысяч тенге.
пункт 5 изложить в следующей редакции:
"5. Утвердить бюджет сельского округа Алмалы на 2021-2023 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 677 тысяч тенге:
налоговые поступления 4 141 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 20 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 32 516 тысяч тенге;
2) затраты – 37 722 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 045 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета–1 045 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 045 тысяч тенге.
пункт 6 изложить в следующей редакции:
6. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Алмалы в сумме 22 925 тысяч тенге.
пункт 7 изложить в следующей редакции:
"7. Утвердить бюджет сельского округа Акбастау на 2021-2023 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 756 тысяч тенге:
налоговые поступления –11 955 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 69 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 40 732 тысяч тенге;
2) затраты – 53 982 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 226 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 226 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 226 тысяч тенге.
пункт 8 изложить в следующей редакции:
8. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Акбастау в сумме 23 140 тысяч тенге.
пункт 9 изложить в следующей редакции:
"9. Утвердить бюджет сельского округа Боралдай на 2021-2023 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:

1) кiрiстер – 64 135 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 19 332 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 160 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 44 643 мың теңге;
2) шығындар – 64 790 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –655 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –655 мың теңге.
10 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
10. 2021 жылы аудандық бюджеттен Боралдай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 14 290 мың теңге болып белгіленсін.
11 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"11. Бөген ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 16 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн.
1) кiрiстер – 43166 мың теңге:
салықтық түсiмдер –10258 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер –80 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 32828 мың теңге;
2) шығындар – 43963мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 797 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін
пайдалану) – 797 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –797 мың теңге.
12 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
12. 2021 жылы аудандық бюджеттен Бөген ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 19 835 мың теңге болып белгіленсін.
13 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"13. Борлысай ауылдық округінің 2021 – 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 19 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 37 753 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 941 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 55 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 33 757 мың теңге;
2) шығындар – 38 412 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

1) доходы – 64 135 тысяч тенге:
налоговые поступления – 19 332 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 160 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –44 643 тысяч тенге;
2) затраты – 64 790 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 655 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 655 тысяч тенге.
пункт 10 изложить в следующей редакции:
10. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боралдай в сумме 14 290 тысяч тенге.
пункт 11 изложить в следующей редакции:
"11. Утвердить бюджет сельского округа Боген на 2021-2023 годы согласно приложению 16 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43166 тысяч тенге:
налоговые поступления –10258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 80 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –32828 тысяч тенге;
2) затраты –43963тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -797 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –797 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 797 тысяч тенге.
пункт 12 изложить в следующей редакции:
12. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Боген в сумме 19 835 тысяч тенге.
пункт 13 изложить в следующей редакции:
"13. Утвердить бюджет сельского округа Борлысай на 2021-2023 годы согласно приложению 19 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы - 37 753 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 941 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 55 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 33 757 тысяч тенге;
2) затраты – 38 412 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -659 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 659 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 659 мың теңге.
14 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
14. 2021 жылы аудандық бюджеттен Борлысай ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 23 553 мың теңге болып белгіленсін.
15 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"15. Жамбыл ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 22 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 62 810 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 609 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 169 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 57 032 мың теңге;
2) шығындар – 63 797 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 987 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 987 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –987 мың теңге.
16 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
16. 2021 жылы аудандық бюджеттен Жамбыл ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 21 285 мың теңге болып белгіленсін.
17 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"17. Көктерек ауылдық округінің 2021 - 2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 25 қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 35 480 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 835 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 56 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 29 589 мың теңге;
2) шығындар – 37 179 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 699 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –1 699 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1 699 мың теңге.
18 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
18. 2021 жылы аудандық бюджеттен Көктерек ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 20 380 мың теңге болып белгіленсін.
19 тармақ мынадай редакцияда жазылсын:

5) дефицит (профицит) бюджета – -659 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 659 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 659 тысяч тенге.
пункт 14 изложить в следующей редакции:
14. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Борлысай в сумме 23 553 тысяч тенге.
пункт 15 изложить в следующей редакции:
"15. Утвердить бюджет сельского округа Жамбыл на 2021-2023 годы согласно приложению 22 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 62 810 тысяч тенге:
налоговые поступления –5 609 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 169 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 57 032 тысяч тенге;
2) затраты – 63 797 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -987 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 987 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 987 тысяч тенге.
пункт 16 изложить в следующей редакции:
16. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жамбыл в сумме 21 285 тысяч тенге.
пункт 17 изложить в следующей редакции:
"17. Утвердить бюджет сельского округа Коктерек на 2021-2023 годы согласно приложению 25 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 480 тысяч тенге:
налоговые поступления –5 835 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 56 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов –29 589 тысяч тенге;
2) затраты – 37 179 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 699 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 699 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 699 тысяч тенге.
пункт 18 изложить в следующей редакции:
18. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Коктерек в сумме 20 380 тысяч тенге.
пункт 19 изложить в следующей редакции:

22. 2021 жылы аудандық бюджеттен Шаян ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 29 059 мың теңге болып белгіленсін.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 және 31 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 және 11 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
23. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бәйдібек ауданының мәслихат хатшысы Н. Айтбеков
Байдібек аудандық мәслихатының
2021 жылғы 25 қарашадағы
№ 11/69 шешіміне 1 қосымша
Байдібек аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 61/365 шешіміне 1 қосымша
Ағыбет ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы
Сомасы, мың теңге
1
2
3

22. Установить на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Шаян в сумме 29 059 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28 и 31 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 и 11 к настоящему решению.
23. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Байдибек Н. Айтбеков
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
25 ноября 2021 года № 11/69
Приложение 1 к решению
маслихата района Байдибек
29 декабря 2020 года № 61/365
Бюджет Агыбетского сельского округа на 2021 год
Категория
Класс
Подкласс
Наименование
Сумма, тысяч тенге
1
2
3