Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 76-463-VI "2021-2023 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Мақтаарал аудандық мәслихатының 2021 жылғы 8 желтоқсандағы № 15-80-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Мақтаарал аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Мақтаарал аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 76-463-VI "2021-2023 жылдарға арналған кенттер мен ауылдық округтердің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6006 тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. А.Қалыбеков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 5, 6 және 7-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 45 439 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 7 468 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 37 971 мың теңге;
2) шығындар – 50 990 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 551 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 551 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 551 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Мырзакент кентінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 9, 10 және 11-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 56 045 мың теңге;
салықтық түсiмдер – 32 488 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 23 557 мың теңге;
2) шығындар – 59 035 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо - 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5)бюджет тапшылығы (профициті) – - 2 990 мың теңге;
6)бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 990 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 990 мың теңге.";
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Еңбекші ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 12, 13 және 14-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Мактааральского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 76-463-VI "О бюджете поселков и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Мактааральского районного маслихата Туркестанской области от 8 декабря 2021 года № 15-80-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Мактааральский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Мактааральского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 76-463-VI "О бюджете поселков и сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6006) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа А.Калыбеков на 2021-2023 годы согласно приложениям 5, 6 и 7 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 45 439 тысяч тенге;
налоговые поступления – 7 468 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 971 тысяч тенге;
2) затраты – 50 990 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 551 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 551 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 551 тысяч тенге.";
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет поселка Мырзакент на 2021-2023 годы согласно приложениям 9, 10 и 11 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 56 045 тысяч тенге;
налоговые поступления – 32 488 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 23 557 тысяч тенге;
2) затраты – 59 035 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0;
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 990 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 990 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 990 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Енбекши на 2021-2023 годы согласно приложениям 12, 13 и 14 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах: