Отырар ауданының мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/300-VI "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Отырар аудандық мәслихатының 2021 жылғы 1 қарашадағы № 9/52-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Отырар ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Отырар ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65/300-VI (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6030 тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
1. Қарақоңыр ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 42 793 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 957 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 662 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 37 174 мың теңге;
2) шығындар – 49 860 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7 067 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 067 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 067 мың теңге.
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Аққұм ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 34 893 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 3 261 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 12 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 31 620 мың теңге;
2) шығындар – 36 105 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен жасалатын операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 212 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 212 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 212 мың теңге.
5-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
5. Көксарай ауыл округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

О внесении изменений в решение Отрарского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 65/300-VІ "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Отрарского районного маслихата Туркестанской области от 1 ноября 2021 года № 9/52-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
маслихат Отрарского района РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата Отрарского района "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 65/300-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6030) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет Караконырского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 42 793 тысяч тенге:
налоговые поступления –4 957 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 662 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 37 174 тысяч тенге;
2) затраты – 49 860 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7 067 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 067 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 067 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет Аккумского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34 893 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 261 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 12 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 31 620 тысяч тенге;
2) затраты – 36 105 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 212 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 212 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 212тысяч тенге.
пункт 5 изложить в новой редакции:
5. Утвердить бюджет Коксарайского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах: