Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 65-386/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сайрам аудандық мәслихатының 2021 жылғы 2 желтоқсандағы № 10-70/VII шешiмi
Сайрам аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сайрам аудандық мәслихатының 2020 жылғы 19 желтоқсандағы № 65-386/VI "Сайрам ауданы ауылдық округтерінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеттері туралы" шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Ақсукент ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 357 593 мың теңге;
салықтық түсімдер – 184 946 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 36 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 172 611 мың теңге;
2) шығындар – 375 822 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -18 229 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 18 229 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 18 229 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Ақбұлақ ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 44 867 мың теңге;
салықтық түсімдер – 13 883 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттердің түсімі – 30 984 мың теңге;
2) шығындар – 50 141 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0;
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0;
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 5 274 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 274 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5 274 мың теңге.".
5 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5. Арыс ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 50 541 мың теңге;
салықтық түсімдер – 12 494 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение Сайрамского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 65-386/VI "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы"
Решение Сайрамского районного маслихата Туркестанской области от 2 декабря 2021 года № 10-70/VII
Сайрамский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сайрамского районного маслихата от 19 декабря 2020 года № 65-386/VІ "О бюджетах сельских округов Сайрамского района на 2021-2023 годы" следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аксукентского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 357 593 тысяч тенге;
налоговые поступления – 184 946 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 36 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 172 611 тысяч тенге;
2) затраты – 375 822 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -18 229 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 18 229 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 18 229 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет Акбулакского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 44 867 тысяч тенге;
налоговые поступления – 13 883 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 984 тысяч тенге;
2) затраты – 50 141 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0;
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами– 0:
приобретение финансовых активов– 0;
поступления от продажи финансовых активов государства– 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 274 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 274 тысяч тенге:
поступление займов– 0;
погашение займов– 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 274 тысяч тенге.".
пункт 5 изложить в новой редакции:
"5. Утвердить бюджет Арыского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 541 тысяч тенге;
налоговые поступления – 12 494 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

009
Елді мекендердің санитариясын қамтамасыз ету
612
011
Елді мекендерді абаттандыру мен көгалдандыру
11 543
3. Таза бюджеттік кредиттеу
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджеттік кредиттерді өтеу
0
4. Қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы, мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
0
Санаты Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
0
5.Бюджет тапшылығы (профициті)
-5 274
6. Бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану)
5 274
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Қарыздар түсімі
0
Функционалдық топ Атауы
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Сомасы, мың теңге
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
0
Санаты
Атауы
Сомасы, мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Бюджет қаражатының пайдаланылатынқалдықтары
5 274
Сайрам аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
2 желтоқсандағы № 11-70/VІI
шешіміне 3 қосымша
Сайрам аудандық
мәслихатының 2020 жылғы
29 желтоқсандағы № 65-386/VІ
шешіміне 7 қосымша
Арыс ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджеті
Санаты Атауы
Сомасы,
Сыныбы
мың теңге
Кіші сыныбы
1
2
3

009
Обеспечение санитарии населенных пунктов
612
011
Благоустройство и озеленение населенных пунктов
11 543
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Погашение бюджетных кредитов
0
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Поступления от продажи финансовых активов государства
0
5. Дефицит (профицит) бюджета
-5 274
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджет
5 274
Категория Наименование
Класс
Подкласс
Поступление займов
0
Функциональная группа Наименование
Сумма, тысяч тенге
Подфункция
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
0
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
Используемые остатки бюджетных средств
5 274
Приложение 3 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 2 декабря
2021 года № 11-70/VIІ
Приложение 7 к решению
Сайрамского районного
маслихата от 29 декабря
2020 года № 65-386/VI
Бюджет Арыского сельского округа на 2021 год
Категория Наименование
Сумма, тысяч тенге
Класс
Подкласс
1
2
3