2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеттері туралы
Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 17-117-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1 бабының 2 тармағына, 75 бабының 2 тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6 бабының 1 тармағының 1) тармақшасына және Сарыағаш аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 16-115-VII "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" шешіміне сәйкес, Сарыағаш аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сарыағаш қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 319 674 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 260 246 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 35 260 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 24 168 мың теңге;
2) шығындар – 326 919 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 7 245 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7 245 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 7 245 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 28-196-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Көктерек кентінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 82 306 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 423 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 7 325 мың теңге;
трансферттердiң түсiмдерi – 54 558 мың теңге;
2) шығындар –82 861 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттік қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -555 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 555 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 555 мың теңге.

О бюджетах города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 30 декабря 2021 года № 17-117-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Сарыагашского районного маслихата от 24 декабря 2021 года № 16-115-VII "О районном бюджете на 2022-2024 годы", Сарыагашский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Сарыагаш на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 319 674 тысяч тенге:
налоговые поступления – 260 246 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 35 260 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24 168 тысяч тенге;
2) затраты – 326 919 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 7 245 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –7 245 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 7 245 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 09.12.2022 № 28-196-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет поселка Коктерек на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 82 306 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 423 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 7 325 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 54 558 тысяч тенге;
2) затраты – 82 861 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -555 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –555 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 555 тысяч тенгетенге.

Ескерту. 14-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 28-196-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
15. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізілсін.
Аудандық мәслихат хатшысы С. Таскулов
Сарыағаш аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
30 желтоқсандағы № 17-117-VII
шешіміне 1-қосымша
Сарыағаш қаласының 2022 жылға арналған бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Түркістан облысы Сарыағаш аудандық мәслихатының 09.12.2022 № 28-196-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Кіші сыныбы
Атауы

Сноска. Пункт 14 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 09.12.2022 № 28-196-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
15. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата С. Таскулов
Приложение 1 к решению
Сарыагашского районного
маслихата от 30 декабря
2021 года № 17-117-VII
Бюджет города Сарыагаш на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Сарыагашского районного маслихата Туркестанской области от 09.12.2022 № 28-196-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма тысяч тенге
Класс
Подкласс
Наименование