2022-2024 жылдарға арналған ауылдық округтер және кенттер бюджеті туралы
Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 74 шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет Кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Созақ аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 желтоқсандағы № 63 "2022-2024 жылдарға арналған аудандық бюджет туралы" Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 26028 тіркелген шешіміне сәйкес, Созақ аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жартытөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 85 366 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 810 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 1 476 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 79 080 мың теңге;
2) шығындар – 86 563 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 197 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 197 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 197 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.09.2022 № 131 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылы аудандық бюджеттен Жартытөбе ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 68 928,0 мың теңге болып белгіленсін.
3. Жуантөбе ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 52 116 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 800 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 47 316 мың теңге;
2) шығындар – 52 546 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;

О бюджете сельских округов и поселков на 2022-2024 годы
Решение Созакского районного маслихата Туркестанской области от 28 декабря 2021 года № 74. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Созакского районного маслихата от 22 декабря 2021 года № 63 "О районном бюджете на 2022-2024 годы" зарегистрированного № 26028 в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов Созакский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет сельского округа Жартытобе на 2022-2024 годы согласно приложению 1 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 85 366 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 1 476 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 79 080 тысяч тенге;
2) затраты – 86 563 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 197 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 197 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 197 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 30.09.2022 № 131 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жартытобе в сумме 68 928,0 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Жуантобе на 2022-2024 годы согласно приложению 4 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52 116 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 800 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 47 316 тысяч тенге;
2) затраты – 52 546 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;

5) бюджет тапшылығы (профициті) – -430 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 430 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 430 мың теңге.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.09.2022 № 131 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022 жылы аудандық бюджеттен Жуантөбе ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 44 679,0 мың теңге болып белгіленсін.
5. Қарақұр ауылдық округі 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 7-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 79 563 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 5 953 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 685 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 72 925 мың теңге;
2) шығындар – 80 167 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -604 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 604 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 604 мың теңге.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 02.06.2022 № 107 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
6. 2022 жылы аудандық бюджеттен Қарақұр ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 42 984,0 мың теңге болып белгіленсін.
7. Қаратау ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 10-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 59 591 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 36 139 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 23 452 мың теңге;
2) шығындар – 60 662 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 071 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 071 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 071 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.09.2022 № 131 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

5) дефицит (профицит) бюджета – -430 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 430 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 430 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 30.09.2022 № 131 (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Жуантобе в сумме 44 679,0 тысяч тенге.
5. Утвердить бюджет сельского округа Каракур на 2022-2024 годы согласно приложению 7 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 79 563 тысяч тенге:
налоговые поступления – 5 953 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 685 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 72 925 тысяч тенге;
2) затраты – 80 167 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -604 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 604 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 604 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 02.06.2022 № 107 (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Предусмотреть на 2021 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Каракур в сумме 42 984,0 тысяч тенге.
7. Утвердить бюджет сельского округа Каратау на 2022-2024 годы согласно приложению 10 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 59 591 тысяч тенге:
налоговые поступления – 36 139 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 23 452 тысяч тенге;
2) затраты – 60 662 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1 071 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1 071 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 071 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 7 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 30.09.2022 № 131 (вводится в действие с 01.01.2022).

8. 2022 жылы аудандық бюджеттен Қаратау ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 12 206,0 болып белгіленсін.
9. Құмкент ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 13-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 86 738 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 925 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0 ;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 76 813 мың теңге;
2) шығындар – 87 130 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -392 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 392 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 392 мың теңге.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.09.2022 № 131 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022 жылы аудандық бюджеттен Құмкент ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 34 451,0 мың теңге болып белгіленсін.
11. Созақ ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 16-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 88 682 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 816 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 3 030 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттер түсiмi – 64 836 мың теңге;
2) шығындар – 91 019 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 337 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 337 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 337 мың теңге.
Ескерту. 11-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 30.09.2022 № 131 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
12. 2022 жылы аудандық бюджеттен Созақ ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 59 440,0 мың теңге болып белгіленсін.
13. Сызған ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 19-қосымшаға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:

8. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Каратау в сумме 12 206,0 тысяч тенге.
9. Утвердить бюджет сельского округа Кумкент на 2022-2024 годы согласно приложению 13 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 86 738 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 925 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 76 813 тысяч тенге;
2) затраты – 87 130 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -392 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 392 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 392 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 30.09.2022 № 131 (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Кумкент в сумме 34 451,0 тысяч тенге.
11. Утвердить бюджет сельского округа Созак на 2022-2024 годы согласно приложению 16 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88 682 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 816 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 3 030 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 64 836 тысяч тенге;
2) затраты – 91 019 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2 337 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –2 337 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 337 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 11 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 30.09.2022 № 131 (вводится в действие с 01.01.2022).
12. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Созак в сумме 59 440,0 тысяч тенге.
13. Утвердить бюджет сельского округа Сызган на 2022-2024 годы согласно приложению 19 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 060 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 060 мың теңге.
Ескерту. 23-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Созақ аудандық мәслихатының 02.06.2022 № 107 шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
24. 2022 жылы аудандық бюдеттен Тасты ауылдық округ бюджетіне берілетін субвенция мөлшерінің жалпы сомасы 42 304 мың теңге болып белгіленсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –1 060 тысяч тенге:
поступления займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1 060 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 23 - в редакции решения Созакского районного маслихата Туркестанской области от 02.06.2022 № 107 (вводится в действие с 01.01.2022).
24. Предусмотреть на 2022 год размер субвенций, передаваемых из районного бюджета в бюджет сельского округа Тасты в сумме 42 304,0 тысяч тенге.