Шардара аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 70-419-VІ "2021-2023 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Шардара аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 8-49-VII шешiмi
Шардара аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шардара аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған қала, ауылдық округтердің бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 70-419-VI (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6007 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Шардара қаласының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 274 540 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 126 258 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 366 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 147 916 мың теңге;
2) шығындар – 276 452 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1 912 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1 912 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1 912 мың теңге.
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
2. Қ.Тұрысбеков ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5, 6 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кiрiстер – 91 888 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 9 546 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 220 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсiмi – 82 122 мың теңге;
2) шығындар – 94 723 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 835 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 835 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 835 мың теңге.
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
3. Көксу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8, 9 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:

О внесении изменений в решение Шардаринского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 70-419-VI "О бюджете города, сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Шардаринского районного маслихата Туркестанской области от 23 июля 2021 года № 8-49-VIІ
Шардаринский районной маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шардаринского районного маслихата "О бюджете города, сельских округов на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 70-419-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 6007 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
1. Утвердить бюджет города Шардара на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 274 540 тысяч тенге:
налоговые поступления – 126 258 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 366 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 147 916 тысяч тенге;
2) затраты – 276 452 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1912 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1912 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 1912 тысяч тенге.
пункт 2 изложить в новой редакции:
2. Утвердить бюджет сельского округа им К.Турысбекова на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5, 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 91 888 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 546 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 220 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 82 122 тысяч тенге;
2) затраты – 94 723 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2835 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2835 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2835 тысяч тенге.
пункт 3 изложить в новой редакции:
3. Утвердить бюджет сельского округа Коксу на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8, 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах: