2022-2024 жылдарға арналған қала, кент және ауылдық округтердің бюджеті туралы
Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 17-102-VII шешiмi. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі!
Осы шешім 01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексіне және "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасы Заңына сәйкес, Жетісай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жетісай қаласының 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 200 680 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 169 547 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 397 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 11 705 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 19 031 мың теңге;
2) шығындар – 204 040 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3360 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3360 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3360 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 27-173-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Жаңа ауыл ауылдық округінің 2022-2024 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 61 313 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 20 810 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 1 681 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 38 822 мың теңге;
2) шығындар – 63 870 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2 557 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2 557 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2 557 мың теңге.
Ескерту. 2-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 27-173-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете города, поселка и сельских округов на 2022-2024 годы
Решение Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 27 декабря 2021 года № 17-102-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ!
Настоящее решение вводится в действие с 01.01.2022.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан и Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жетысайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет города Жетысай на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 200 680 тысяч тенге:
налоговые поступления – 169 547 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 397 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 11 705 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19 031 тысяч тенге;
2) затраты – 204 040 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 360 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 360 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 360 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 12.12.2022 № 27-173-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Утвердить бюджет сельского округа Жана ауыл на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 313 тысяч тенге:
налоговые поступления – 20 810 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 1 681 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 38 822 тысяч тенге;
2) затраты – 63 870 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 2 557 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2 557 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 2 557 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 2 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 12.12.2022 № 27-173-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3538 мың теңге;
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 538 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Түркістан облысы Жетісай аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 27-173-VII шешiмiмен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихаттың хатшысы А.Утанов
Жетісай аудандық
мәслихатының 2021 жылғы
27 желтоқсандағы № 17-102-VII
шешіміне 1-қосымша
Жетісай қаласының 2022 жылға арналған бюджеті

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 538 тысяч тенге;
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3538 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 - в редакции решения Жетысайского районного маслихата Туркестанской области от 12.12.2022 № 27-173-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата А.Утанов
Приложение 1 к решению
Жетысайского районного
маслихата от 27 декабря
2021 года № 17-102-VII
Бюджет города Жетысай на 2022 год