Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 35-264-VI "2021-2023 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Келес аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 қыркүйектегі № 7-72-VII шешімі
Келес аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Келес аудандық мәслихатының 2020 жылғы 28 желтоқсандағы № 35-264-VI "2021-2023 жылдарға арналған ауыл және ауылдық округтердің бюджеттері туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6023 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-12 тармақтар мынадай редакцияда жазылсын:
"1. Абай ауылының 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 410 318 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 73 025 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 337 293 мың теңге;
2) шығындар – 415 770 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -5 452 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5 452 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5452 мың теңге.
2. Бірлесу ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 4, 5 және 6-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 35 034 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 4 645 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;
трансферттердiң түсiмдерi – 30 389 мың теңге;
2) шығындар – 35 714 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 680 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 680 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 680 мың теңге.
3. Ұшқын ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті 7, 8 және 9-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекiтiлсiн:
1) кiрiстер – 43 481 мың теңге:
салықтық түсiмдер – 6 809 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0;

О внесении изменений в решение Келесского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 35-264-VI "О бюджетах села и сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Келесского районного маслихата Туркестанской области от 24 сентября 2021 года № 7-72-VII
Келесский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Келесского районного маслихата от 28 декабря 2020 года № 35-264-VI "О бюджетах села и сельских округов на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 6023) следующие изменения:
пункты 1-12 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет села Абай на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 410 318 тысяч тенге:
налоговые поступления – 73 025 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 337 293 тысяч тенге;
2) затраты – 415 770 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5 452 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5 452 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 5 452 тысяч тенге.
2. Утвердить бюджет сельского округа Бирлесу на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 35 034 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 645 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 30 389 тысяч тенге;
2) затраты – 35 714 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -680 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 680 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 680 тысяч тенге.
3. Утвердить бюджет сельского округа Ушкын на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 43 481 тысяч тенге:
налоговые поступления – 6 809 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0;
поступления от продажи основного капитала – 0;

трансферттердiң түсiмдерi – 21 277 мың теңге;
2) шығындар – 26 184 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -154 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 154 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 154 мың теңге.
Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. "Келес аудандық мәслихат аппараты" мемлекеттік мекемесі Қазақстан Республикасының заңнамасында белгіленген тәртіппен:

поступления трансфертов – 21 277 тысяч тенге;
2) затраты – 26 184 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
бюджетные кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -154 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 154 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 154 тысяч тенге.
Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12 к настоящему решению.
2. Государственному учреждению "Аппарат Келесского районного маслихата" в установленном законодательством Республики Казахстан порядке обеспечить:

1) осы мәслихат шешімі қол қойылған күнінен бастап күнтізбелік жиырма күн ішінде электронды түрде қазақ және орыс тілдерінде "Қазақстан Республикасының Заңнама және құқықтык ақпарат институты" шаруашылық жүргізу құқығындағы республикалық мемлекеттік кәсіпорнына Қазақстан Республикасы нормативтік құқықтық актілерінің эталондық бақылау банкіне ресми жариялау және енгізу үшін жолданылуын;
2) осы шешімді оның ресми жарияланғаннан кейін Келес аудандық мәслихатының интернет-ресурсына орналастырылуын қамтамасыз етсін.

1) в течение двадцати календарных дней со дня подписания настоящего решения маслихата направление в электронном виде на казахском и русском языках в Республиканское государственное предприятие на праве хозяйственного ведения "Институт Законодательства и правовой информации Республики Казахстан" для официального опубликования и включения в эталонный контрольный банк нормативных и правовых актов Республики Казахстан;
2) размещение настоящего решения на интернет-ресурсе Келесского районного маслихата после его официального опубликования.