Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 40 "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Түркістан облысы Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы № 63 шешімі. Мерзімі өткендіктен қолданыс тоқтатылды
Сауран аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған ауылдық округтердің бюджеттері туралы" Сауран аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 қыркүйектегі № 40 шешіміне мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. Бабайқорған ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 20 780 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 365 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 200 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 17 215 мың теңге;
2) шығындар – 24 277 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 497 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 497 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 497 мың теңге.".
2 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"2. Ескі Иқан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 31 530 мың теңге:
салықтық түсімдер – 4 308 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 34 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;
трансферттер түсімдері – 27 188 мың теңге;
2) шығындар – 47 619 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0:
бюджеттік кредиттер – 0;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0:
қаржы активтерін сатып алу – 0;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -16 089мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 16 089 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0;
қарыздарды өтеу – 0;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 16 089 мың теңге.".
3 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. Жаңа Иқан ауылдық округінің 2021-2023 жылдарға арналған бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 27 159 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 149 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 15 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0;

О внесении изменений в решение маслихата района Сауран от 10 сентября 2021 года № 40 "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы"
Решение Сауранского районного маслихата Туркестанской области от 26 ноября 2021 года № 63. Прекращено действие в связи с истечением срока
Маслихат района Сауран РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата районна Сауран "О бюджетах сельских округов на 2021-2023 годы" от 10 сентября 2021 года № 40 следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет сельского округа Бабайкорган на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы –20 780 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 365 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 200 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 17 215 тысяч тенге;
2) затраты –24 277 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 497 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета –3 497 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 3 497 тысяч тенге.".
пункт 2 изложить в новой редакции:
"2. Утвердить бюджет сельского округа Ески Икан на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 31 530 тысяч тенге:
налоговые поступления – 4 308 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 34 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;
поступления трансфертов – 27 188 тысяч тенге;
2) затраты – 47 619 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0:
кредиты – 0;
погашение бюджетных кредитов – 0;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0:
приобретение финансовых активов – 0;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0;
5) дефицит (профицит) бюджета – -16 089 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 16 089 тысяч тенге:
поступление займов – 0;
погашение займов – 0;
используемые остатки бюджетных средств – 16 089 тысяч тенге.".
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Утвердить бюджет сельского округа Жана Икан на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 159 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 149 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 15 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0;

Көрсетілген шешімнің 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34 қосымшалары осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Сауран аудандық мәслихатының хатшысы М.Күнпейсов
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 63 шешіміне 1-қосымша
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" Қыркүйектегі
№ 40 шешіміне 1-қосымша
2021 жылға арналған Бабайқорған ауыл округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

Приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 31, 34 указанного решения изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь маслихата района Сауран М.Кунпейсов
Приложение 1 к решению
Сауранского районного
маслихата от "26" ноября
2021 года № 63
Приложение 1 к решению
маслихата района Сауран
от 10 сентября 2021 года № 40
Бюджет сельского округа Бабайкорган на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
1 500
013
Аудандық маңызы бар қалаларда, ауылдарда, кенттерде, ауылдық округтерде автомобиль жолдарын салу және реконструкциялау
1 500
3. ТАЗА БЮДЖЕТТІК КРЕДИТТЕУ
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Бюджеттік кредиттер
0
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджеттік кредиттерді өтеу
4. ҚАРЖЫ АКТИВТЕРІМЕН ОПЕРАЦИЯЛАР БОЙЫНША САЛЬДО
0
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қаржы активтерін сатып алу
Санаты
Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер
5. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫ (ПРОФИЦИТ)
-3 497
6. БЮДЖЕТ ТАПШЫЛЫҒЫН ҚАРЖЫЛАНДЫРУ (ПРОФИЦИТІН ПАЙДАЛАНУ)
3 497
Санаты Атауы
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Қарыздар түсімі
Функционалдық топ Атауы
Сомасы мың теңге
Кіші функция
Бюджеттік бағдарламалардың әкімшісі
Бағдарлама
Қарыздарды өтеу
Санаты
Сомасы мың теңге
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Ерекшелігі
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
3 497
8
Бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары
3 497
01
Бюджет қаражатының қалдықтары
3 497
1
Бюджет қаражатының бос қалдықтары
3 497
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы 26 қарашадағы
№ 63 шешіміне 2-қосымша
Сауран аудандық мәслихатының
2021 жылғы "10" Қыркүйектегі
№ 40 шешіміне 4-қосымша
2021 жылға арналған Ескі Иқан ауыл округінің бюджеті
Санат Атауы
Сомасы, мың теңге
Сынып
Ішкі сыныбы
1
2
3

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
1 500
013
Обеспечение функционирования автомобильных дорог в городах районного значения, селах, поселках, сельских округах
1 500
3. Чистое бюджетное кредитование
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Бюджетные кредиты
0
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Погашение бюджетных кредитов
4. Сальдо по операциям с финансовыми активами
0
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Приобретение финансовых активов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Поступления от продажи финансовых активов государства
5. Дефицит (профицит) бюджета
-3 497
6. Финансирование дефицита (использование профицита) бюджета
3 497
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Поступления займов
Функциональная группа
Сумма, тысяч тенге
Функциональная подгруппа
Администратор бюджетных программ
Программа
Погашение займов
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
Специфика
Используемые остатки бюджетных средств
3 497
8
Используемые остатки бюджетных средств
3 497
01
Остатки бюджетных средств
3 497
1
Свободные остатки бюджетных средств
3 497
Приложение 2 к решению
Сауранского районного
маслихата от "26" ноября
2021 года № 63
Приложение 4 к решению
маслихата района Сауран
от 10 сентября 2021 года № 40
Бюджет сельского округа Ески Икан на 2021 год
Категория
Сумма, тысяч тенге
Класс
Под класс
1
2
3