Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/2-VI "2021-2023 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 22 шілдедегі № 7/2-VII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/2-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8188 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Баскөл ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25381,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –2500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 22881,0 мың теңге;
2) шығындар – 25381,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2020 года № 62/2-VI "О бюджете Баскольского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 22 июля 2021 года № 7/2-VII
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области "О бюджете Баскольского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 62/2-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8188) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Баскольского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 25381,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 22881,0 тысяч тенге;
2) затраты – 25381,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;