Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/5-VI "2021-2023 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 қыркүйектегі № 9/5-VII
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/5-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8185 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Глуховка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1)кірістер – 131497,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –6477,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 125020,0 мың теңге;
2) шығындар – 131712,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -215,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 215,4 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 62/5-VI "О бюджете Глуховского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 сентября 2021 года № 9/5-VII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Глуховского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 62/5-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8185) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Глуховского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 131497,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6477,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 125020,0 тысяч тенге;
2) затраты – 131712,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -215,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 215,4 тысяч тенге,в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 215,4 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 9/5-VІI шешіміне
қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств –215,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению, к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 21 сентября 2021 года
№ 9/5-VІI
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 29 декабря 2020 года

124
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімінің аппараты
0,0
056
Аудандық маңызы бар қала, ауыл, кент, ауылдық округ әкімі аппаратының жоғары тұрған бюджет алдындағы борышын өтеу
0,0

124
Аппарат акима города районного значения, села, поселка, сельского округа
0,0
056
Погашение долга аппарата акима города районного значения, села, поселка, сельского округа перед вышестоящим бюджетом
0,0