Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/6-VI "2021-2023 жылдарға арналған Долон ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 21 қыркүйектегі № 9/6-VII
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Долон ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/6-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8184 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Долон ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 29464,5 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –2500,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 26964,5 мың теңге;
2) шығындар – 29879,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың
теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -415,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 415,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 62/6-VI "О бюджете Долонского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21 сентября 2021 года № 9/6-VII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Долонского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 62/6-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8184) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Долонского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 29464,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2500,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 26964,5 тысяч тенге;
2) затраты – 29879,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов - 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -415,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 415,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 415,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бесқарағай аудандық мәслихатының хатшысы М. Абылгазинова
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2021 жылғы 21 қыркүйектегі
№ 9/6-VІI шешіміне
қосымша
Бесқарағай аудандық мәслихатының
2020 жылғы 29 желтоқсандағы

используемые остатки бюджетных средств –415,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Бескарагайского районного маслихата М. Абылгазинова
Приложение к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 21 сентября 2021 года
№ 9/6-VІI
Приложение 1 к решению
Бескарагайского районного маслихата
от 29 декабря 2020 года