Бесқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/10-VI "2021-2023 жылдарға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 18 қарашадағы № 11/6-VII шешімі
Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бесқарағай аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 29 желтоқсандағы № 62/10-VІ (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8110 болып тіркелген) шешіміне келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жетіжар ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 30356,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер –1238,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0,0 мың теңге
трансферттер түсімі – 29118,0 мың теңге;
2) шығындар – 30356,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0,0 мың
теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) - 0,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 0,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1- қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бескарагайского районного маслихата от 29 декабря 2020 года № 62/10-VI "О бюджете Жетижарского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 18 ноября 2021 года № 11/6-VII
Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бескарагайского районного маслихата "О бюджете Жетижарского сельского округа на 2021-2023 годы" от 29 декабря 2020 года № 62/10-VІ (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8110) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Жетижарского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 30356,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1238,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29118,0 тысяч тенге;
2) затраты – 30356,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0,0 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тысяч тенге;
погашения займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств –0,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.