2022-2024 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 30 желтоқсандағы № 15/3-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1- бабының 2-тармағына, 75 бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына және Бесқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 14/2-VІI "2022-2024 жылдарға арналған Бесқарағай ауданының бюджеті туралы" (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу Тізілімінде № 26189 болып тіркелген) шешіміне сәйкес, Бесқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер– 160085,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 20764,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер-1892,6 мың теңге;
трансферттер түсімі – 137428,2 мың теңге;
2) шығындар – 162727,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу-0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо-0,0 мың теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджеттің тапшылығы (профициті) – -2642,3 мың теңге;

О бюджете Бескарагайского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Бескарагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 30 декабря 2021 года № 15/3-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного Кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" и решением Бескарагайского районного маслихата от 28 декабря 2021 года № 14/2-VІI "О бюджете Бескарагайского района на 2022-2024 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 26189) Бескарагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бескарагайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 160085,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20764,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления –0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала-1892,6 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 137428,2 тысяч тенге;
2) затраты – 162727,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов-0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2642,3 тысяч тенге;

6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) –2642,3 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі-0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу-0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары- 2642,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бесқарағай аудандық мәслихатының 21.12.2022 № 29/5-VІI шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Бесқарағай ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемі 48869,0 мың теңге сомасында ескерілсін.

6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2642,3 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов –0,0 тысяч тенге;
погашения займов –0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2642,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решений Бескарагайского районного маслихата области Абай от 21.12.2022 № 29/5-VІI (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть объем субвенции передаваемой из районного бюджета, в бюджет Бескарагайского сельского округа на 2022 год в сумме 48 869,0 тысяч тенге.