Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы№ 2-6-VII "2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 8-5-VII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-6-VII "2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8376 болып тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Дмитриевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 18342 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2558 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер –0 теңге;
трансферттер түсімі – 15784 мың теңге;
2) шығындар – 19192 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 850 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 850 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 850 мың теңге.";
2-1-тармағымен толықтырылсын:
"2-1. Дмитриевка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен 626 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

О внесении изменений и дополнения в решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года №2-6-VII "О бюджете Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 23 июля 2021 года № 8-5-VII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 19 января 2021 года № 2-6-VII "О бюджете Дмитриевского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8376) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Дмитриевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 18342 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2558 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала– 0 тенге;
поступления трансфертов – 15784 тысяч тенге;
2) затраты– 19192 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -850 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 850 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 850 тысяч тенге.";
дополнить пунктом 2-1 следующего содержания:
"2-1. Предусмотреть в бюджете Дмитриевского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 626 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Бородулихинского районного маслихата У. Майжанов
Приложение к решению
Бородулихинского
районного маслихата