2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Андреевка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-2-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 28871 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2825 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 110 мын тенге;
трансферттер түсімі – 25936 мың теңге;
2) шығындар – 28871 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Андреевка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 11361 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 581 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. 2022 жылға арналған Андреевка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 13994 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-2-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Андреевского сельского округа Бородулихинского района на 2022–2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-2-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Андреевского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 28871 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2825 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 110 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 25936 тысяч тенге;
2) затраты – 28871 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Андреевского сельского округа на 2022 год в сумме 11361 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Андреевского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 581 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджет Андреевского сельского округа целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 13994 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-2-VII (вводится в действие с 01.01.2022).