2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бақы ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-3-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бақы ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34396 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 2839 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6660 мың теңге;
трансферттер түсімі – 24897 мың теңге;
2) шығындар – 35051мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -655 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 655 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 655 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Бақы ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 14608 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Бақы ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға республикалық бюджеттен 424 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын
4. 2022 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 9865 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете Бакинского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-3-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бакинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34396 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2839 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6660 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 24897 тысяч тенге;
2) затраты – 35051 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -655 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 655 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 655 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бакинского сельского округа на 2022 год в сумме 14608 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Бакинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 424 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Бакинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 9865 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха
аудандық мәслихатының
2022 жылғы 3 маусымдағы
№ 18-2-VII шешіміне қосымша
2022 жылға арналған Бақы ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
Санаты
Сома
(мың
теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение
к решению Бородулихинского
районного маслихата
от 3 июня 2022 года
№ 18-2-VII
Бюджет Бакинского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ