"2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Белағаш ауылдық округінің бюджеті туралы"
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-4-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 257606,2 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 10031 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 1636 мың теңге;
трансферттер түсімі – 245939,2 мың теңге;
2) шығындар – 257825,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -219,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 219,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 219,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-4-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылы аудандық бюджеттен Белағаш ауылдық округінің бюджетіне берілетін бюджеттік субвенция көлемі 16298 мың теңге сомасында қарастырылсын.
3. 2022 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 195086 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. 2022 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 20772,2 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-4-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Белағаш ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 13783 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-4-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

"О бюджете Бель-Агачского сельского округа Бородулихинского района на 2022 – 2024 годы"
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-4-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 257606,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10031 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 1636 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 245939,2 тысяч тенге;
2) затраты – 257825,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 219,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 219,3 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 219,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-4-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бель-Агачского сельского округа на 2022 год в сумме 16298 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Бель-Агачского о сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 195086 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Бель-Агачского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 20772,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-4-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Предусмотреть в бюджете Бель-Агачского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 13783 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 5 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-4-VII (вводится в действие с 01.01.2022).