2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Бородулиха ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-5-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 308135,6 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 38824 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 280 мың теңге;
трансферттер түсімі – 269031,6 мың теңге;
2) шығындар – 315616 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -7480,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 7480,4 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-5-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Бородулиха ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 29602 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетіне республикалық бюджеттен берілетін трансферттер көлемі 602 мың теңге сомасында ескерілсін.
4. 2022 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 242241 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-5-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

О бюджете Бородулихинского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-5-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Бородулихинского сельского округа на 2022 год согласно приложению 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 308135,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 38824 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 280 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 269031,6 тысяч тенге;
2) затраты – 315616 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -7480,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 7480,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-5-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бородулихинского сельского округа на 2022 год в сумме 29602 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 602 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 242241 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-5-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

4-1. 2022 жылға арналған Бородулиха ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 18256,6 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. Шешім 4-1 тармақпен толықтырылды - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-5-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

4-1. Предусмотреть в бюджете Бородулихинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 18256,6 тысяч тенге.
Сноска. Решение дополнено пунктом 4-1 в соответствии с решением Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-5-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного