2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Жерновка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-8-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34980 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 4387 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 55 мың теңге;
трансферттер түсімі – 30538 мың теңге;
2) шығындар – 34980 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-8-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Жерновка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 19283 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. Жерновка ауылдық округінің бюджетінде 2022 жылға республикалық бюджеттен 320 мың теңге сомасындағы ағымдағы нысаналы трансферттер қарастырылсын

О бюджете Жерновского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-8-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Жерновского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 34980 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4387 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 55 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 30538 тысяч тенге;
2) затраты – 34980 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-8-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Жерновского сельского округа на 2022 год в сумме 19283 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Жерновского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 320 тысяч тенге.

4. 2022 жылға арналған Жерновка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 10935 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-8-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

4. Предусмотреть в бюджете Жерновского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 10935 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-8-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного