2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Зубаир ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-9-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Зубаир ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 25348 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1284 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 24064 мың теңге;
2) шығындар – 25348 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-9-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Зубаир ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 14371 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Зубаир ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 476 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.

О бюджете Зубаирского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-9-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Зубаирского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 25348 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1284 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 24064 тысяч тенге;
2) затраты – 25348 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0 тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-9-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Зубаирского сельского округа на 2022 год в сумме 14371 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Зубаирского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 476 тысяч тенге.

4. 2022 жылға арналған Зубаир ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 9217 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда – Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-9-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

4. Предусмотреть в бюджете Зубаирского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 9217 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-9-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного