Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-13-VII "2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтырулар енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 10 желтоқсандағы № 11-13-VII шешімі
Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 19 қаңтардағы № 2-13-VII "2021-2023 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новопокровка ауылдық округінің бюджеті туралы" (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде 8256 нөмірімен тіркелген) шешіміне мынадай өзгерістер мен толықтырулар енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 176738 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 8165 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 168573 мың теңге;
2) шығындар – 177927 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1189 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1189 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1189 мың теңге.";
3-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Новопокровка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 118714 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
мынадай мазмұндағы 3-1-тармағымен толықтырылсын:
"3-1. Новопокровка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде облыстық бюджеттен 16330 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";

О внесении изменений и дополнений в решение Бородулихинского районного маслихата от 19 января 2021 года № 2-13-VII "О бюджете Новопокровского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы"
Решение Бородулихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 10 декабря 2021 года № 11-13-VII
Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бородулихинского районного маслихата от 19 января 2021 года № 2-13-VII "О бюджете Новопокровского сельского округа Бородулихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под номером 8256) следующие изменения и дополнения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Новопокровского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 176738 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8165 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 168573 тысяч тенге;
2) затраты – 177927 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1189 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1189 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1189 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 118714 тысяч тенге.";
дополнить подпунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 16330 тысяч тенге.";

мынадай мазмұндағы 3-2-тармағымен толықтырылсын:
"3-2. Новопокровка ауылдық округінің 2021 жылға арналған бюджетінде аудандық бюджеттен 7250 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.";
осы шешімнің қосымшасына сәйкес аталған шешімнің 1-қосымшасы жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Бородулиха аудандық мәслихат хатшысының өкілеттігін уақытша жүзеге асырушы В. Мокроусова
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата

дополнить подпунктом 3-2 следующего содержания:
"3-2. Предусмотреть в бюджете Новопокровского сельского округа на 2021 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 7250 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Временно осуществляющий полномочия секретаря Бородулихинского районного маслихата В. Мокроусова
Приложение к решению
Бородулихинского районного
маслихата