2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новодворовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-12-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81743 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 3656 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 70 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78017 мың теңге;
2) шығындар – 82026 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -283 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 283 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 283 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-12-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Новодворовка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 14308 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен және Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 41331 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. 2022 жылға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджетінде облыстық бюджеттен 4550 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
5. 2022 жылға аргалған Новодворовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 17828 мың теңге сомасында көздейсін.

О бюджете Новодворовского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-12-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан, Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новодворовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 81743 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3656 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 70 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78017 тысяч тенге;
2) затраты – 82026 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -283 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 283 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 283 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-12-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемый из районного бюджета в бюджет Новодворовского сельского округа на 2022 год в сумме 14308 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новодворовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета и Национального фонда Республики Казахстан в сумме 41331 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Новодворовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из областного бюджета в сумме 4550 тысяч тенге.
5. Предусмотреть в бюджете Новодворовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 17828 тысяч тенге.

Ескерту. 5-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-12-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
6. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-12-VII шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Новодворовка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-12-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкі сыныбы
Кiрiстер атауы
I.КІРІСТЕР

Сноска. Пункт 5 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-12-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
6. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 29 декабря 2021 года
№ 13-12-VII
Бюджет Новодворовского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 – в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-12-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ