2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Новошульба ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-14-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджеттік кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Қазақстан Республикасының Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 81468 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 11212 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 73 мың теңге;
трансферттер түсімі – 70183 мың теңге;
2) шығындар – 82990,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1522,3 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1522,3 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1522,3 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-14-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Новошульба ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 41661 мың теңге сомасында қарастырылсын.
3. 2022 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 3748 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.

О бюджете Новошульбинского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-14-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Новошульбинского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 81468 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11212 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала– 73 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 70183 тысяч тенге;
2) затраты– 82990,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1522,3 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1522,3 тысяч тенге, в том числе:
используемые остатки бюджетных средств – 1522,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-14-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Новошульбинского сельского округа на 2022 год в сумме 41661 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 3748 тысяч тенге.

4. 2022 жылға арналған Новошульба ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 24774 мың теңге сомасында көзделсін.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда- Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-14-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының

4. Предусмотреть в бюджете Новошульбинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 24774 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 - в редакции решения Бородулихинского районного маслихата области Абай от 12.12.2022 № 24-14-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата