2022-2024 жылдарға арналған Бородулиха ауданы Переменовка ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-15-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1-тармағының 1) тармақшасына, Бородулиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2, 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36289 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 7122 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 40 мың теңге;
трансферттер түсімі – 29127 мың теңге;
2) шығындар – 36290,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -1,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1,8 мың теңге, соның ішінде:
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары –1,8 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-15-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
2. 2022 жылға арналған Переменовка ауылдық округ бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін бюджеттік субвенцияның көлемі 16841 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетінде республикалық бюджеттен 2301 мың теңге сомасында ағымдағы нысаналы трансферттер көзделсін.
4. 022 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен ағымдағы нысаналы трансферттер 9985 мың теңге сомасында көзделсін.

О бюджете Переменовского сельского округа Бородулихинского района на 2022-2024 годы
Решение маслихата Бородулихинского района Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-15-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республики Казахстан", Бородулихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Переменовского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2, 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 36289 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7122 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 40 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 29127 тысяч тенге;
2) затраты – 36290,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1,8 тысяч тенге.";
используемые остатки бюджетных средств – 1,8 тысяч тенге.";
Сноска. Пункт 1 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-15-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Предусмотреть объем бюджетной субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Переменовского сельского округа на 2022 год в сумме 16841 тысяч тенге.
3. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из республиканского бюджета в сумме 2301 тысяч тенге.
4. Предусмотреть в бюджете Переменовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты из районного бюджета в сумме 9985 тысяч тенге.

Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-15-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
5. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат
хатшысы У. Майжанов
Бородулиха аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-15-VII шешіміне
1-қосымша
2022 жылға арналған Переменовка ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Абай облысы Бородулиха аудандық мәслихатының 12.12.2022 № 24-15-VII (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімімен.
Санаты
Сома (мың теңге)
Сыныбы
Ішкісыныбы
Кiрiстератауы
I.КІРІСТЕР

Сноска. Пункт 4 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-15-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного
маслихата У. Майжанов
Приложение 1 к решению
Бородулихинского районного
маслихата
от 29 декабря 2021 года
№ 13-15-VII
Бюджет Переменовского сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения маслихата Бородулихинского района области Абай от 12.12.2022 № 24-15-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
Категория
Сумма (тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Наименование доходов
1.ДОХОДЫ