Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 6 тамыздағы № 9/2-VII шешімі. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Глубокое аудандық мәслихатының 2020 жылғы 31 желтоқсандағы № 56/2-VІ "2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8335 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39004,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5038 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 33966,4 мың теңге;
2) шығындар - 39535 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -530,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 530,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 530,6 мың теңге.";
3 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 20770,4 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 9500 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 11270,4 мың теңге сомасында ескерілсін.";
4 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"4. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –191839,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 33727 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 158112,9 мың теңге;
2) шығындар – 201446,1 мың теңге;

О внесении изменений в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2021-2023 годы"
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 6 августа 2021 года № 9/2-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Глубоковского районного маслихата от 31 декабря 2020 года № 56/2-VI "О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов за № 8335) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 39004,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5038 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 33966,4 тысяч тенге;
2) затраты – 39535 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -530,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 530,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 530,6 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в новой редакции:
"3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2021 год целевые трансферты в сумме 20770,4 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 9500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 11270,4 тысяч тенге.";
пункт 4 изложить в новой редакции:
"4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 191839,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 33727 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 158112,9 тысяч тенге;
2) затраты – 201446,1 тысяч тенге;

3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9606,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9606,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9606,2 мың теңге.";
5-1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"5-1. 2021 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 149164,9 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 116000 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 28000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 5164,9 мың теңге сомасында ескерілсін.";
6 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"6. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 24249,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 4875 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 19374,7 мың теңге;
2) шығындар – 24501,4 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -251,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 251,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 251,7 мың теңге.";
8 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"8. 2021 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 2912,7 мың теңге сомасында ескерілсін.";
9 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"9. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 40095,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12403 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9606,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9606,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 9606,2 тысяч тенге.";
пункт 5-1 изложить в новой редакции:
"5-1. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2021 год целевые трансферты в сумме 149164,9 тысяч тенге, в том числе за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 116000 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 28000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 5164,9 тысяч тенге.";
пункт 6 изложить в новой редакции:
"6. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 24249,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 4875 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 19374,7 тысяч тенге;
2) затраты – 24501,4 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -251,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 251,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 251,7 тысяч тенге.";
пункт 8 изложить в новой редакции:
"8. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 2912,7 тысяч тенге.";
пункт 9 изложить в новой редакции:
"9. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 40095,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12403 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 90732,2 мың теңге;
2) шығындар – 98871,7 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1368,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1368,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1368,5 мың теңге.";
26 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"26. 2021 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 74985,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
27 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"27. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер –69082,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12723 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 56359,5 мың теңге;
2) шығындар – 71111,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -2028,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2028,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2028,8 мың теңге.";
29 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"29. 2021 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне нысаналы трансферттер 46879,5 мың теңге сомасында, оның ішінде облыстық бюджеттен 9500 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 37379,5 мың теңге сомасында ескерілсін.";
30 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"30. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52842 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 2660 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 50182 мың теңге;

поступления трансфертов – 90732,2 тысяч тенге;
2) затраты – 98871,7 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1368,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1368,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1368,5 тысяч тенге.";
пункт 26 изложить в новой редакции:
"26. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 74985,2 тысяч тенге.";
пункт 27 изложить в новой редакции:
"27. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 69082,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12723 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 56359,5 тысяч тенге;
2) затраты – 71111,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2028,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2028,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2028,8 тысяч тенге.";
пункт 29 изложить в новой редакции:
"29. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2021 год целевые трансферты в сумме 46879,5 тысяч тенге, в том числе из областного бюджета в сумме 9500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 37379,5 тысяч тенге.";
пункт 30 изложить в новой редакции:
"30. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 52842 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 2660 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 50182 тысяч тенге;

2) шығындар – 34138 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -569,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 569,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 569,9 мың теңге.";
36-1 – тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"36-1. 2021 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 9896,1 мың теңге сомасында ескерілсін.";
37 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"37. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 215894,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 12186 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 203708,2 мың теңге;
2) шығындар – 219531,8 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер - 0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу - 0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо - 0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу - 0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3637,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3637,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3637,6 мың теңге.";
39 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"39. 2021 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне нысаналы трансферттер 190713,2 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан 139500 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 34500 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 16713,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
40 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"40. 2021-2023 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 41379,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8611 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;

2) затраты – 34138 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -569,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 569,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 569,9 тысяч тенге.";
пункт 36-1 изложить в новой редакции:
"36-1. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 9896,1 тысяч тенге.";
пункт 37 изложить в новой редакции:
"37. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 215894,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 12186 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 203708,2 тысяч тенге;
2) затраты – 219531,8 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3637,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3637,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3637,6 тысяч тенге.";
пункт 39 изложить в новой редакции:
"39. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2021 год целевые трансферты в сумме 190713,2 тысячи тенге, в том числе из Национального фонда Республики Казахстан в сумме 139500 тысяч тенге, из областного бюджета в сумме 34500 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 16713,2 тысяч тенге.";
пункт 40 изложить в новой редакции:
"40. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 41379,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8611 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;

"45. 2021 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен нысаналы трансферттер 19086,2 мың теңге сомасында ескерілсін.";
1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 қосымшалар осы шешімнің 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 қосымшаларына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Калигожин
Глубокое
аудандық мәслихатының

"45. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2021 год целевые трансферты из районного бюджета в сумме 19086,2 тысяч тенге.";
приложения 1, 4, 7, 10, 13, 16, 19, 22, 25, 28, 31, 34, 37, 40, 43, 46, 49 изложить в новой редакции согласно приложениям 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13, 14, 15, 16, 17 к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Калигожин
Приложение 1 к решению
Глубоковского районного маслихата