2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданының кенттер мен ауылдық округтерінің бюджеттері туралы
Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 желтоқсандағы № 14/6-VII шешімі. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 75-бабының 2-тармағына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6 - бабы 1 - тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Глубокое аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 88548,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5214,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 7,8 мың теңге;
трансферттер түсімі – 83326 мың теңге;
2) шығындар – 88859,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -311,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 311,5 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 311,5 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 13634 мың теңге сомасында ескерілсін.
3. 2022 жылға арналған Алтайский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 69692 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 395 мың теңге, республикалық бюджеттен 300 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 68997 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 3-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
4. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Белоусовка кентінің бюджеті тиісінше 4, 5 және 6 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 120506,2 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 40811,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 255,9 мың теңге;
трансферттер түсімі – 79438,5 мың теңге;
2) шығындар – 130120,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -9614,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 9614,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

О бюджетах поселков и сельских округов Глубоковского района на 2022-2024 годы
Решение Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 27 декабря 2021 года № 14/6-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
В соответствии с пунктом 2 статьи 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан", Глубоковский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 88548,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5214,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 7,8 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 83326 тысяч тенге;
2) затраты – 88859,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -311,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 311,5 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 311, 5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Алтайский на 2022 год в сумме 13634 тысяч тенге.
3. Учесть в бюджете поселка Алтайский на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 69692 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 395 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 300 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 68997 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 3 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
4. Утвердить бюджет поселка Белоусовка Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 4, 5 и 6 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 120506,2 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 40811,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 255,9 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 79438,5 тысяч тенге;
2) затраты – 130120,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -9614,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 9614,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 9614,6 мың теңге.
Ескерту. 4-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
5. 2022 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 7405 мың теңге сомасында ескерілсін.
6. 2022 жылға арналған Белоусовка кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 72033,5 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 620 мың теңге, республикалық бюджеттен 620 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 70793,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 6-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
7. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Березовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 7, 8 және 9 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 54286,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 11264,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 21,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43000,4 мың теңге;
2) шығындар – 54710,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -423,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 423,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 423,2 мың теңге.
Ескерту. 7-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
8. 2022 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 17537 мың теңге сомасында ескерілсін.
9. 2022 жылға арналған Березовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 25463,4 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 450 мың теңге, республикалық бюджеттен 454 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 24559,4 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 9-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
10. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Бобровка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 10, 11 және 12 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

используемые остатки бюджетных средств – 9614,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 4 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
5. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Белоусовка на 2022 год в сумме 7405 тысяч тенге.
6. Учесть в бюджете поселка Белоусовка на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 72033,5 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 620 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 620 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 70793,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 6 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
7. Утвердить бюджет Березовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 7, 8 и 9 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 54286,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 11264,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 21,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43000,4 тысяч тенге;
2) затраты – 54710,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -423,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 423,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 423,2 тысяч.
Сноска. Пункт 7 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
8. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Березовского сельского округа на 2022 год в сумме 17537 тысяч тенге.
9. Учесть в бюджете Березовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 25463,4 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 450 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 454 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 24559,4 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 9 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
10. Утвердить бюджет Бобровского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 10, 11 и 12 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 204048,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 16661,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 391,3 мың теңге;
трансферттер түсімі – 186995,5 мың теңге;
2) шығындар – 207468,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -3419,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3419,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3419,9 мың теңге.
Ескерту. 10-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
11. 2022 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 6783 мың теңге сомасында ескерілсін.
12. 2022 жылға арналған Бобровка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 180212,5 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 566 мың теңге, республикалық бюджеттен 422 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 145238,5 мың теңге, облыстық бюджеттен 15098,4 мың теңге, аудандық бюджеттен 18887,6 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 12-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
13. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Быструха ауылдық округінің бюджеті тиісінше 13, 14 және 15 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 52504,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5377,9 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 47126,9 мың теңге;
2) шығындар – 53407,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -902,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 902,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 902,2 мың теңге.
Ескерту. 13-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
14. 2022 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 15704 мың теңге сомасында ескерілсін.
15. 2022 жылға арналған Быструха ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 31422,9 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 278 мың теңге, республикалық бюджеттен 277 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 30867,9 мың теңге сомасында ескерілсін.

1) доходы – 204048,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 16661,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 391,3 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 186995,5 тысяч тенге;
2) затраты – 207468,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3419,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3419,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3419,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 10 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
11. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Бобровского сельского округа на 2022 год в сумме 6783 тысяч тенге.
12. Учесть в бюджете Бобровского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 180212,5 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 566 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 422 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 145238,5 тысяч тенге, из областного бюджета 15098,4 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 18887,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 12 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
13. Утвердить бюджет Быструшинского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 13, 14 и 15 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 52504,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5377,9 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 47126,9 тысяч тенге;
2) затраты – 53407 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -902,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 902,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 902,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 13 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
14. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Быструшинского сельского округа на 2022 год в сумме 15704 тысяч тенге.
15. Учесть в бюджете Быструшинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 31422,9 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 278 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 277 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 30867,9 тысяч тенге.

Ескерту. 15-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.09.2022 № 24/7-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
16. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Верхнеберезовский кентінің бюджеті тиісінше 16, 17 және 18 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 90657,7 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 5840,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84817,5 мың теңге;
2) шығындар – 91378,9 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -721,2 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 721,2 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 721,2 мың теңге.
Ескерту. 16-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
17. 2022 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 17775 мың теңге сомасында ескерілсін.
18. 2022 жылға арналған Верхнеберезовский кентінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 67042,5 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 273 мың теңге, республикалық бюджеттен 196 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 66573,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 18-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.09.2022 № 24/7-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
19. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Веселовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 19, 20 және 21 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 62796 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14150 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 5205 мың теңге;
трансферттер түсімі – 43441 мың теңге;
2) шығындар – 63459,7 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -663,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 663,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 663,7 мың теңге.
Ескерту. 19-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.09.2022 № 24/7-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 15 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.09.2022 № 24/7-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
16. Утвердить бюджет поселка Верхнеберезовский Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 16, 17 и 18 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 90657,7 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 5840,2 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84817,5 тысяч тенге;
2) затраты – 91378,9 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -721,2 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 721,2 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 721,2 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 16 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
17. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Верхнеберезовский на 2022 год в сумме 17775 тысяч тенге.
18. Учесть в бюджете поселка Верхнеберезовский на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 67042,5 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 273 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 196 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 66573,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 18 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.09.2022 № 24/7-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
19. Утвердить бюджет Веселовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 19, 20 и 21 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 62796 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14150 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 5205 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 43441 тысяч тенге;
2) затраты – 63459,7 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -663,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 663,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 663,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 19 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.09.2022 № 24/7-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

20. 2022 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 16798 мың теңге сомасында ескерілсін.
21. 2022 жылға арналған Веселовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 26643 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 533 мың теңге, республикалық бюджеттен 490 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 25620 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 21-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.09.2022 № 24/7-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
22. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Глубокое кентінің бюджеті тиісінше 22, 23 және 24 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 291749,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 51274,7 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 9163,4 мың теңге;
трансферттер түсімі – 231311,5 мың теңге;
2) шығындар – 296613,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -4863,6 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 4863,6 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 4863,6 мың теңге.
Ескерту. 22-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
23. 2022 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 16715 мың теңге сомасында ескерілсін.
24. 2022 жылға арналған Глубокое кентінің бюджетіне нысаналы трансферттер 214596,5 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 1697 мың теңге, республикалық бюджеттен 1087 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 211812,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 24-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
25. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ертіс ауылдық округінің бюджеті тиісінше 25, 26 және 27 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 367892,9 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 30755,6 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 225 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 149 мың теңге;

20. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Веселовского сельского округа на 2022 год в сумме 16798 тысяч тенге.
21. Учесть в бюджете Веселовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 26643 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 533 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 490 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 25620 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 21 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.09.2022 № 24/7-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
22. Утвердить бюджет поселка Глубокое Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 22, 23 и 24 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 291749,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 51274,7 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 9163,4 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 231311,5 тысяч тенге;
2) затраты – 296613,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -4863,6 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 4863,6 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 4863,6 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 22 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
23. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет поселка Глубокое на 2022 год в сумме 16715 тысяч тенге.
24. Учесть в бюджете поселка Глубокое на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 214596,5 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 1697 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 1087 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 211812,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 24 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
25. Утвердить бюджет Иртышского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 25, 26 и 27 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 367892,9 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 30755,6 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 225 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 149 тысяч тенге;

трансферттер түсімі – 336763,3 мың теңге;
2) шығындар – 369916,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -2023,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2023,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2023,7 мың теңге.
Ескерту. 25-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
26. 2022 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 7737 мың теңге сомасында ескерілсін.
27. 2022 жылға арналған Ертіс ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 329026,3 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 300 мың теңге, республикалық бюджеттен 292 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 139 500 мың теңге, облыстық бюджеттен 15 107,8 мың теңге, аудандық бюджеттен 173 826,5 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 27-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
28. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Кожохово ауылдық округінің бюджеті тиісінше 28, 29 және 30 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 265 049,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 8 105,3 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 113 мың теңге;
трансферттер түсімі – 256 831,1 мың теңге;
2) шығындар – 265 539,5 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -490,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 490,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 490,1 мың теңге.
Ескерту. 28-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
29. 2022 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 14593 мың теңге сомасында ескерілсін.
30. 2022 жылға арналған Кожохово ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 242238,1 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 284 мың теңге, республикалық бюджеттен 301 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферт есебінен 162 000 мың теңге, облыстық бюджеттен 18 000 мың теңге, аудандық бюджеттен 61 653,1 мың теңге сомасында ескерілсін.

поступления трансфертов – 336763,3 тысяч тенге;
2) затраты – 369916,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2023,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2023,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2023,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 25 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
26. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Иртышского сельского округа на 2022 год в сумме 7737 тысяч тенге.
27. Учесть в бюджете Иртышского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 329026,3 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 300 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 292 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 139500 тысяч тенге, из областного бюджета 15107,8 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 173826,5 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 27 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
28. Утвердить бюджет Кожоховского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 28, 29 и 30 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 265049,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 8105,3 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 113 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 256831,1 тысяч тенге;
2) затраты – 265539,5 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -490,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 490,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 490,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 28 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
29. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Кожоховского сельского округа на 2022 год в сумме 14593 тысяч тенге.
30. Учесть в бюджете Кожоховского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 242238,1 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 284 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 301 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 162000 тысяч тенге, из областного бюджета 18000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 61653,1 тысяч тенге.

Ескерту. 30-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
31. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Краснояр ауылдық округінің бюджеті тиісінше 31, 32 және 33 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 97173,8 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 15238,8 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 81935 мың теңге;
2) шығындар – 99511,6 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 2337,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 2337,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 2337,8 мың теңге.
Ескерту. 31-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
32. 2022 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 12083 мың теңге сомасында ескерілсін.
33. 2022 жылға арналған Краснояр ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 69852 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 157 мың теңге, республикалық бюджеттен 368 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 69327 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 33-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
34. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Малоубинка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 34, 35 және 36 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 75421,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 3259 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 250 мың теңге;
трансферттер түсімі – 71912,3 мың теңге;
2) шығындар – 75732,4 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -311,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 311,1 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 311,1 мың теңге.
Ескерту. 34-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).

Сноска. Пункт 30 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
31. Утвердить бюджет Красноярского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 31, 32 и 33 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 97173,8 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 15238,8 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 81935 тысяч тенге;
2) затраты – 99511,6 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -2337,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 2337,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 2337,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 31 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
32. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Красноярского сельского округа на 2022 год в сумме 12083 тысяч тенге.
33. Учесть в бюджете Красноярского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 69852 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 157 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 368 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 69327 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 33 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
34. Утвердить бюджет Малоубинского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 34, 35 и 36 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 75421,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 3259 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 250 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 71912,3 тысяч тенге;
2) затраты – 75732,4 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -311,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 311,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 311,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 34 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).

35. 2022 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 15665 мың теңге сомасында ескерілсін.
36. 2022 жылға арналған Малоубинка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 56247,3 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 212 мың теңге, республикалық бюджеттен 388 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 55647,3 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 36-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
37. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Опытное поле ауылдық округінің бюджеті тиісінше 37, 38 және 39 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 105233,4 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 20559,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 121,2 мың теңге;
трансферттер түсімі – 84553 мың теңге;
2) шығындар – 106975,1 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1741,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1741,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1741,7 мың теңге.
Ескерту. 37-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
38. 2022 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 7106 мың теңге сомасында ескерілсін.
39. 2022 жылға арналған Опытное поле ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 77447 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 269 мың теңге, республикалық бюджеттен 233 мың теңге сомасында, Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан нысаналы трансферттер есебінен 45000 мың теңге, облыстық бюджеттен 5000 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 26945 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 39-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
40. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Секисовка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 40, 41 және 42 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:

35. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Малоубинского сельского округа на 2022 год в сумме 15665 тысяч тенге.
36. Учесть в бюджете Малоубинского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 56247,3 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 212 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 388 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 55647,3 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 36 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
37. Утвердить бюджет Опытнопольского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 37, 38 и 39 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 105233,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 20559,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 121,2 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 84553 тысяч тенге;
2) затраты – 106975,1 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1741,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1741,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1741,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 37 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
38. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Опытнопольского сельского округа на 2022 год в сумме 7106 тысяч тенге.
39. Учесть в бюджете Опытнопольского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 77447 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 269 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 233 тысяч тенге, за счет целевого трансферта из Национального фонда Республики Казахстан 45000 тысяч тенге, из областного бюджета 5000 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 26945 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 39 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
40. Утвердить бюджет Секисовского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 40, 41 и 42 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:

1) кірістер – 77589,1 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 13513,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 6060 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58015,9 мың теңге;
2) шығындар – 77888,8 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -299,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 299,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 299,7 мың теңге.
Ескерту. 40-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
41. 2022 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 16774 мың теңге сомасында ескерілсін.
42. 2022 жылға арналған Секисовка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 41241,9 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 212 мың теңге, республикалық бюджеттен 661 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 40368,9 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 42-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
43. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Тархан ауылдық округінің бюджеті тиісінше 43, 44 және 45 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 139477,5 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 14364,4 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 602,7 мың теңге;
трансферттер түсімі – 124510,4 мың теңге;
2) шығындар – 144640,3 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -5162,8 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 5162,8 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 5168,8 мың теңге.
Ескерту. 43-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
44. 2022 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 15073 мың теңге сомасында ескерілсін.
45. 2022 жылға арналған Тархан ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 109437,4 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 305 мың теңге, республикалық бюджеттен 303 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 108829,4 мың теңге сомасында ескерілсін.

1) доходы – 77589,1 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 13513,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 6060 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58015,9 тысяч тенге;
2) затраты – 77888,8 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -299,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 299,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 299,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 40 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
41. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Секисовского сельского округа на 2022 год в сумме 16774 тысяч тенге.
42. Учесть в бюджете Секисовского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 41241,9 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 212 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 661 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 40368,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 42 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
43. Утвердить бюджет Тарханского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 43, 44, и 45 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 139477,5 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 14364,4 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 602,7 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 124510,4 тысяч тенге;
2) затраты – 144640,3 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -5162,8 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 5162,8 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 5162,8 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 43 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
44. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Тарханского сельского округа на 2022 год в сумме 15073 тысяч тенге.
45. Учесть в бюджете Тарханского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 109437,4 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 305 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 303 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 108829,4 тысяч тенге.

Ескерту. 45-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 21.09.2022 № 24/7-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
46. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Ушаново ауылдық округінің бюджеті тиісінше 46, 47 және 48 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 89414,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10630,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 535 мың теңге;
трансферттер түсімі – 78249,1 мың теңге;
2) шығындар – 91374 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -1959,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1959,7 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1959,7 мың теңге.
Ескерту. 46-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
47. 2022 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 14179 мың теңге сомасында ескерілсін.
48. 2022 жылға арналған Ушаново ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 64070,1 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 222 мың теңге, республикалық бюджеттен 222 мың теңге сомасында, облыстық бюджеттен 9500 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 54126,1 мың теңге сомасында ескерілсін.
Ескерту. 48-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
49. 2022-2024 жылдарға арналған Глубокое ауданы Черемшанка ауылдық округінің бюджеті тиісінше 49, 50 және 51 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 68903,3 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 10617,2 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 58286,1 мың теңге;
2) шығындар – 69601,2 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) - -697,9 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 697,9 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0 мың теңге;

Сноска. Пункт 45 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 21.09.2022 № 24/7-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
46. Утвердить бюджет Ушановского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 46, 47 и 48 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 89414,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10630,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 535 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 78249,1 тысяч тенге;
2) затраты – 91374 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -1959,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1959,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1959,7 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 46 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
47. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета, в бюджет Ушановского сельского округа на 2022 год в сумме 14179 тысяч тенге.
48. Учесть в бюджете Ушановского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 64070,1 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 222 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 222 тысяч тенге, из областного бюджета 9500 тысяч тенге, из районного бюджета 54126,1 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 48 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
49. Утвердить бюджет Черемшанского сельского округа Глубоковского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 49, 50 и 51 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 68903,3 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 10617,2 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 58286,1 тысяч тенге;
2) затраты – 69601,2 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -697,9 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 697,9 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тысяч тенге;
погашение займов – 0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 697,9 мың теңге.
Ескерту. 49-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
50. 2022 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне аудандық бюджеттен берілетін субвенцияның көлемi 20824 мың теңге сомасында ескерілсін.
51. 2022 жылға арналған Черемшанка ауылдық округінің бюджетіне ағымдағы нысаналы трансферттер 37462,1 мың теңге сомасында, оның ішінде Қазақстан Республикасының Ұлттық қорынан берілетін кепілдендірілген трансферт есебінен – 401 мың теңге, республикалық бюджеттен 335 мың теңге сомасында, аудандық бюджеттен 36726,1 мың теңге сомасында ескерілсін.

используемые остатки бюджетных средств – 697,9 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 49 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
50. Учесть объем субвенции, передаваемой из районного бюджета в бюджет Черемшанского сельского округа на 2022 год в сумме 20824 тысяч тенге.
51. Учесть в бюджете Черемшанского сельского округа на 2022 год целевые текущие трансферты в сумме 37462,1 тысяч тенге, в том числе за счет гарантированного трансферта из Национального фонда Республики Казахстан – 401 тысяч тенге, из республиканского бюджета в сумме 335 тысяч тенге, из районного бюджета в сумме 36726,1 тысяч тенге.

Ескерту. 51-тармақ жаңа редакцияда - Шығыс Қазақстан облысы Глубокое аудандық мәслихатының 15.11.2022 № 26/3-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
52. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Глубокое аудандық мәслихатының хатшысы А. Калигожин
Глубокое
аудандық мәслихатының
2021 жылғы 27 желтоқсандағы
№ 14/6-VІІ шешіміне 1 қосымша
2022 жылға арналған Глубокое ауданы Алтайский кентінің бюджеті

Сноска. Пункт 51 в редакции решения Глубоковского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 15.11.2022 № 26/3-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
52. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Глубоковского районного маслихата А. Калигожин
Приложение 1
к решению Глубоковского
районного маслихата
от 27 декабря 2021 года
№ 14/6-VII
Бюджет поселка Алтайский Глубоковского района на 2022 год