Жарма аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/537-VI "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Аршалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 17 қыркүйектегі № 8/97-VII шешімі
Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Жарма аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Аршалы ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 53/537-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8240 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1 тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жарма ауданы Аршалы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 48253,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 873,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 47380,0 мың теңге;
2) шығындар – 50224,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1971,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1971,0 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1971,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.
2. Осы шешім 2021 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының
2021 жылғы 17 қыркүйектегі
№ 8/97-VIІ шешіміне қосымша
Жарма аудандық мәслихатының
2020 жылғы 30 желтоқсандағы
№ 53/537-VI шешіміне
1 қосымша
2021 жылға арналған Жарма ауданы Аршалы ауылдық округінің бюджеті
Санаты
Барлық кірістер
(мың теңге)
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы
I. Кірістер

О внесении изменений в решение Жарминского районного маслихата от 30 декабря 2020 года № 53/537-VI "О бюджете Аршалинского сельского округа Жарминского района на 2021-2023 годы"
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 17 сентября 2021 года № 8/97-VII
Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Жарминского районного маслихата "О бюджете Аршалинского сельского округа Жарминского района на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 53/537-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8240) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа Жарминского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 48253,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 873,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 47380,0 тысяч тенге;
2) затраты – 50224,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1971,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1971,0 тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1971,0 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2021 года.
Секретарь Жарминского районного маслихата М.Оспанбаев
Приложение к решению
Жарминского районного
маслихата
от 17 сентября 2021 года № 8/97-VIІ
Приложение 1 к решению
Жарминского районного
маслихата
от 30 декабря 2020 года № 53/537-VI
Бюджет Аршалинского сельского округа Жарминского района на 2021 год
Категория
Всего доходы
(тысяч тенге)
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование
I. Доходы