2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Аршалы ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Жарма аудандық мәслихатының 2021 жылғы 28 желтоқсандағы № 11/188-VII шешімі
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 9-1-бабының 2-тармағына, 73-1 және 75-бапатарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабының 2-7-тармағына сәйкес, Жарма аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Жарма ауданы Аршалы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2022 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49707,0 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 1310,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 48397,0 мың теңге;
2) шығындар – 51198,5 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1491,5 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1491,5 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1491,5 мың теңге.

О бюджете Аршалинского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы
Решение Жарминского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 28 декабря 2021 года № 11/188-VII
В соответствии с пунктом 2 статьи 9-1, статьями 73-1 и 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, пунктом 2-7 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Жарминский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Аршалинского сельского округа Жарминского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49707,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1310,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 48397,0 тысяч тенге;
2) затраты – 51198,5 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 1491,5 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 1491,5 тысяч тенге, в том числе:
поступления займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1491,5 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Абай облысы Жарма аудандық мәслихатының 30.09.2022 № 21/302-VII шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. 2022 жылға Жарма ауданы Аршалы ауылдық округінің бюджетіне аудан бюджетінен субвенция көлемi 26451,0 мың теңге сомада ескерілсін.
3. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Жарма аудандық мәслихатының хатшысы М. Оспанбаев
Жарма аудандық мәслихатының

Сноска. Пункт 1 в редакции решения Жарминского районного маслихата области Абай от 30.09.2022 № 21/302-VII (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Учксть в бюджете Аршалинского сельского округа Жарминского района на 2022 год объемы субвенций из районного бюджета в сумме 26451,0 тысяч тенге.
3. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь Жарминского районного маслихата М. Оспанбаев
Приложение 1
к решению Жарминского
районного маслихата