Алтай ауданының мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 77/4-VI "2021-2023 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер мен толықтыру енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Алтай ауданы мәслихатының 2021 жылғы 26 тамыздағы № 6/4-VII шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Алтай ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Алтай ауданының мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті туралы" 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №77/4-VІ шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8082 болып тіркелген) мынадай өзгерістер мен толықтыру енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 34637,4 мың теңге, соның ішінде:
салықтық түсімдер – 6685,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер –53,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 27899,4 мың теңге;
2) шығындар – 35285,1 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге, соның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге, соның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -647,7 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 647,7 мың теңге, соның ішінде:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 647,7 мың теңге.";
көрсетілген шешім мынадай мазмұндағы 3-1 тармақпен толықтырылсын:
"3-1. 2021 жылға арналған Малеевск ауылдық округінің бюджетінде аудандық бюджеттен 621,4 мың теңге сомасында трансферттер көлемі қарастырылсын.";
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений и дополнения в решение маслихата района Алтай от 25 декабря 2020 года № 77/4-VI "О бюджете Малеевского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Алтай Восточно-Казахстанской области от 26 августа 2021 года № 6/4-VII
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
Маслихат района Алтай РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Алтай "О бюджете Малеевского сельского округа на 2021-2023 годы" от 25 декабря 2020 года № 77/4-VI (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8082) следующие изменения и дополнение:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Малеевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 34637,4 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 6685,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления –53,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 27899,4 тысяч тенге;
2) затраты – 35285,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -647,7 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 647,7 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 647,7 тысяч тенге.";
дополнить указанное решение пунктом 3-1 следующего содержания:
"3-1. Предусмотреть в бюджете Малеевского сельского округа на 2021 год объем трансфертов из районного бюджета в сумме 621,4 тысяч тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.