Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/432–VI "2021-2023 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Катонқарағай аудандық мәслихатының 2021 жылғы 23 шілдедегі № 9/90-VII шешімі
Катонқарағай аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. "2021-2023 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті туралы" Катонқарағай аудандық мәслихатының 2020 жылғы 30 желтоқсандағы № 46/432-VI шешіміне (Нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8287 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1.1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Солдатово ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекiтiлсiн:
1) кірістер – 19 081,0 мың теңге, оның iшiнде:
салықтық түсiмдер – 944,0 мың теңге;
салықтық емес түсiмдер – 0,0 мың теңге;
негiзгi капиталды сатудан түсетiн түсiмдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсiмi – 18137,0 мың теңге;
2) шығындар – 19 081,1 мың теңге;
3) таза бюджеттiк кредиттеу – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерiмен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -0,1 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,1 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 0,1 мың теңге".
Аудандық мәслихаттың шешімімен бекітілген 1-қосымша осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын

О внесении изменений в решение Катон–Карагайского районного от 30 декабря 2020 года № 46/432 – VI "О бюджете Солдатовского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Катон-Карагайского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 23 июля 2021 года № 9/90-VII
Катон-Карагайский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Катон-Карагайского районного маслихата "О бюджете Солдатовского сельского округа на 2021-2023 годы" от 30 декабря 2020 года № 46/432–VI" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под № 8287) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Солдатовского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 19 081,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 944,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 18137,0 тысяч тенге;
2) затраты – 19 081,1 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступление от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 0,1 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,1 тысяч тенге, в том числе:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 0,1 тысяч тенге".
Приложение 1 утвержденное решением районного маслихата изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.