2022-2024 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджеті туралы
Шығыс Қазақстан облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-14 шешімі.
Қазақстан Республикасының Бюджет кодексінің 73-1, 75 баптарына, Қазақстан Республикасының "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңының 6-бабы 1- тармағының 1) тармақшасына сәйкес, Көкпекті аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1.2022-2024 жылдарға арналған Тассай ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 39 649,3 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 795,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
трансферттер түсімі – 35 854,3 мың теңге;
2) шығындар – 39 951,3 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 мың теңге:
бюджеттік кредиттер – 0,0 мың теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 мың теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 мың теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 мың теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 мың теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – 0,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0,0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0,0 мың теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 мың теңге;

О бюджете Тассайского сельского округа на 2022-2024 годы
Решение Кокпектинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-14.
В соответствии со статьями 73-1, 75 Бюджетного кодекса Республики Казахстан, подпунктом 1) пункта 1 статьи 6 Закона Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан Кокпектинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Тассайского сельского округа на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 39 649,3 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 795,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тысяч тенге;
поступления трансфертов – 35 854,3 тысяч тенге;
2) затраты – 39 951,3 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тысяч тенге:
бюджетные кредиты – 0,0 тысяч тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тысяч тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тысяч тенге:
приобретение финансовых активов – 0,0 тысяч тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тысяч тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – 0,0 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 0,0 тысяч тенге:
поступление займов – 0,0 тысяч тенге;
погашение займов – 0,0 тысяч тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 302,0 мың теңге.
Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда- Абай облысы Көкпекті аудандық мәслихатының 22.10.2022 № 25-6 (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі) шешімдерімен.
2. Осы шешім 2022 жылғы 1 қаңтардан бастап қолданысқа енгізіледі.
Аудандық мәслихат хатшысы Т. Сарманов
Көкпекті аудандық
мәслихатының
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№ 13-14 шешіміне
1 қосымша
2022 жылға арналған Тассай ауылдық округінің бюджеті

используемые остатки бюджетных средств – 302,0 тысяч тенге.
Сноска. Пункт 1 в редакции решения Кокпектинского районного маслихата области Абай от 22.10.2022 № 25-6 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь районного маслихата Т. Сарманов
Приложение 1
к решению Кокпектинского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года
№ 13-14
Бюджет Тассайского сельского округа на 2022 год