Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/7-VI "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Шығыс Қазақстан облысы Шемонаиха аудандық мәслихатының 2021 жылғы 16 қарашадағы № 11/7-VII шешімі. Қолданылу мерзімінің аяқталуына байланысты тоқтатылды
Шемонаиха аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Шемонаиха аудандық мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті туралы" 2021 жылғы 12 қаңтардағы № 61/7-VI шешіміне (нормативтік құқықтық актілердің мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 8344 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Шемонаиха ауданы Верх-Уба ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға мынадай көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 38 664,0 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 7 467,0 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0,0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
трансферттер түсімі – 31 197,0 мың теңге;
2) шығындар – 38 916,0 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0,0 теңге, оның ішінде:
бюджеттік кредиттер – 0,0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0,0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0,0 теңге, оның ішінде:
қаржы активтерін сатып алу – 0,0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0,0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -252,0 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 252,0 мың теңге, оның ішінде:
қарыздар түсімі – 0,0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0,0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 252,0 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Шемонаихинского районного маслихата от 12 января 2021 года № 61/7-VI "О бюджете Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы"
Решение Шемонаихинского районного маслихата Восточно-Казахстанской области от 16 ноября 2021 года № 11/7-VII. Прекращено действие в связи с истечением срока
Шемонаихинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Шемонаихинского районного маслихата от 12 января 2021 года № 61/7-VI "О бюджете Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации правовых актов № 8344) следующие изменения:
пункт 1 изложить в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Верх-Убинского сельского округа Шемонаихинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 38 664,0 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 7 467,0 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0,0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0,0 тенге;
поступления трансфертов – 31 197,0 тысяч тенге;
2) затраты – 38 916,0 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0,0 тенге, в том числе:
бюджетные кредиты – 0,0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0,0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0,0 тенге, в том числе:
приобретение финансовых активов – 0,0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0,0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 252,0 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета 252,0 тысячи, в том числе:
поступление займов – 0,0 тенге;
погашение займов – 0,0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 252,0 тысячи тенге.";
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.