2022-2024 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Приурал ауылдық округінің бюджеті туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 2021 жылғы 29 желтоқсандағы № 13-12 шешімі.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін – өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Бөрлі аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. 2022-2024 жылдарға арналған Бөрлі ауданының Приурал ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 - қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2022 жылға арналған бюджет келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 49 501 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер бойынша – 2 794 мың теңге;
салықтық емес түсімдер бойынша – 316 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер бойынша – 0 теңге;
трансферттер түсімі бойынша – 46 391 мың теңге;
2) шығындар – 50 318 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу - 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 817 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 817 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 817 мың теңге.

О бюджете Приурального сельского округа Бурлинского района на 2022-2024 годы
Решение Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 29 декабря 2021 года № 13-12.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан от 23 января 2001 года "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" Бурлинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Утвердить бюджет Приурального сельского округа Бурлинского района на 2022-2024 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2022 год в следующих объемах:
1) доходы – 49 501 тысяча тенге, в том числе по:
налоговым поступлениям – 2 794 тысячи тенге;
неналоговым поступлениям – 316 тысяч тенге;
поступлениям от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступлениям трансфертов – 46 391 тысяча тенге;
2) затраты – 50 318 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 817 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 817 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 817 тысяч тенге.

Ескерту. 1-тармақ жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 23-13 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
2. Осы шешім 2022 жылдың 1 қаңтарынан бастап қолданысқа енгізіледі.
Мәслихат хатшысы К.Ермекбаев
Бөрлі аудандық мәслихаттың
2021 жылғы 29 желтоқсандағы
№13-12 шешіміне
1 – қосымша
2022 жылға арналған Приурал ауылдық округінің бюджеті
Ескерту. 1-қосымша жаңа редакцияда - Батыс Қазақстан облысы Бөрлі аудандық мәслихатының 24.11.2022 № 23-13 шешімімен (01.01.2022 бастап қолданысқа енгізіледі).
мың теңге
Санаты
сомасы
Сыныбы
Кіші сыныбы
Ерекшелігі
Атауы

Сноска. Пункт 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 23-13 (вводится в действие с 01.01.2022).
2. Настоящее решение вводится в действие с 1 января 2022 года.
Секретарь маслихата К.Ермекбаев
Приложение 1
к решению Бурлинского
районного маслихата
от 29 декабря 2021 года №13-12
Бюджет Приурального сельского округа на 2022 год
Сноска. Приложение 1 - в редакции решения Бурлинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24.11.2022 № 23-13 (вводится в действие с 01.01.2022).
тысяч тенге
Категория
сумма
Класс
Подкласс
Специфика
Наименование