Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №50-1 "2021-2023 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы"
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 27 тамыздағы № 8-2 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №50-1 "2021-2023 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Сайқын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6641 болып тіркелген) мынандай өзгерістер енгізілсін
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Сайқын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 61 658 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 953 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 250 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 51 455 мың теңге;
2) шығындар – 74 265 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 12 607 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 0 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 12 607 мың теңге.
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің косымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №50-1 "О бюджете Сайхинского сельского округа Бокейординского района 2021-2023 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 27 августа 2021 года № 8-2
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №50-1 "О бюджете Сайхинского сельского округа Бокейординского района 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6641) следующие изменения:
пункт 1 изложит в новой редакции:
"1. Утвердить бюджет Сайхинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 61 658 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 953 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 250 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 51 455 тысяч тенге;
2) затраты – 74 265 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 12 607 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тысяч тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 12 607 тысяч тенге.
Приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.