Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №50-6 "2021-2023 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Темір Масин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2021 жылғы 24 желтоқсандағы № 11-6 шешімі
Бөкей ордасы аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бөкей ордасы аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы №50-6 "2021-2023 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Темір Масин ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6637 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін.
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Бөкей ордасы ауданы Темір Масин ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемде бекітілсін:
1) кірістер – 27 382 мың теңге:
салықтық түсімдер – 3 550 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
трансферттер түсімі – 23 832 мың теңге;
2) шығындар – 29 380 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 1998 теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 1998 теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 1998 мың теңге.
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №50-6 "О бюджете Темир Масинского сельского округа Бокейординского района на 2021-2023 годы"
Решение Бокейординского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 24 декабря 2021 года № 11-6
Бокейординский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Бокейординского районного маслихата от 25 декабря 2020 года №50-6 "О бюджете Темир Масинского сельского округа Бокейординского района на 2021 - 2023 годы" (зарегистрировано в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6637) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Темир Масинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 27 382 тысяч тенге:
налоговые поступления – 3 550 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала - 0 тенге;
поступления трансфертов – 23 832 тысяч тенге;
2) затраты – 29 380 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами - 0 тенге:
приобретение финансовых активов - 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства - 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета - - 0 тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета - 0 тенге;
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 1998 тысяч тенге.
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.