Бәйтерек ауданы мәслихатының 2021 жылғы 13 қаңтардағы №60-23 "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Январцев ауылдық округі бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Бәйтерек аудандық мәслихатының 2021 жылғы 26 қарашадағы №10-23 шешімі
Бәйтерек ауданының мәслихаты ШЕШТІ:
1. Бәйтерек ауданы мәслихатының "2021-2023 жылдарға арналған Бәйтерек ауданы Январцев ауылдық округі бюджеті туралы" 2021 жылғы 13 қаңтардағы №60-23 шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6803 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Январцев ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, оның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 50 632 мың теңге:
салықтық түсімдер – 5 739 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 33 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 44 860 мың теңге;
2) шығындар – 54 477 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – -3 845 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 3 845 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 3 845 мың теңге.".
көрсетілген шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

О внесении изменений в решение маслихата района Бәйтерек от 13 января 2021 года №60-23 "О бюджете Январцевского сельского округа района Бәйтерек на 2021-2023 годы"
Решение маслихата района Бәйтерек Западно-Казахстанской области от 26 ноября 2021 года № 10-23
Маслихат района Бәйтерек РЕШИЛ:
1. Внести в решение маслихата района Бәйтерек "О бюджете Январцевского сельского округа района Бәйтерек на 2021-2023 годы" от 13 января 2021 года №60-23 (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6803) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Январцевского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 50 632 тысячи тенге:
налоговые поступления – 5 739 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 33 тысячи тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 44 860 тысяч тенге;
2) затраты – 54 477 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – -3 845 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 3 845 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 3 845 тысяч тенге.".
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.