Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53-7 "2021-2023 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Қаратөбе аудандық мәслихатының 2021 жылғы 7 желтоқсандағы № 10-9 шешімі
Қаратөбе аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Қаратөбе аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 53-7 "2021-2023 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Саралжын ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6759 болып тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ мынадай редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Қаратөбе ауданының Саралжын ауылдық округінің бюджеті тиісінше 1, 2 және 3 қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 36 986,6 мың теңге, оның ішінде:
салықтық түсімдер – 1 242 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 35 744,6 мың теңге;
2) шығындар – 37 201 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 214,4 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 214,4 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;

О внесении изменений в решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53-7 "О бюджете Саралжинского сельского округа Каратобинского района на 2021-2023 годы"
Решение Каратобинского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 7 декабря 2021 года № 10-9
Каратобинский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Каратобинского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 53-7 "О бюджете Саралжинского сельского округа Каратобинского района на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6759) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Саралжинского сельского округа Каратобинского района на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 36 986,6 тысяч тенге, в том числе:
налоговые поступления – 1 242 тысячи тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов – 35 744,6 тысяч тенге;
2) затраты – 37 201 тысяча тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 214,4 тысяч тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 214,4 тысяч тенге:
поступления займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;

бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 214,4 мың теңге.".
2. 2021 жылға арналған бюджетте жоғары тұрған бюджеттен бөлінетін трансферттердің түсуі ескерілсін:
1) облыстық бюджеттен жалпы сомасы – 5 148 мың теңге:
факторлық-баллдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне - 5 148 мың теңге;
аталған шешімнің 1-қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

используемые остатки бюджетных средств – 214,4 тысяч тенге.".
2. Учесть в бюджете на 2021 год поступление целевых трансфертов из вышестоящего бюджета:
1) из областного бюджета в общей сумме – 5 148 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих основанную на факторно-бальной шкале – 5 148 тысяч тенге;
приложение 1 к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению к настоящему решению.