Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-8 "2021-2023 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 3 тамыздағы № 8-9 шешімі
ЗҚАИ-ның ескертпесі.
Құжаттың мәтінінде түпнұсқаның пунктуациясы мен орфографиясы сақталған.
Қазақстан Республикасының 2008 жылғы 4 желтоқсандағы Бюджет кодексіне, Қазақстан Республикасының 2001 жылғы 23 қаңтардағы "Қазақстан Республикасындағы жергілікті мемлекеттік басқару және өзін-өзі басқару туралы" Заңына сәйкес Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-8 "2021-2023 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде №6696 болып тіркелген) келесі өзгерістер енгізілсін:
1-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жымпиты ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3-қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 132 747 мың теңге:
салықтық түсімдер – 9 615 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 0 теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 123 522 мың теңге;
2) шығындар – 134 135 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 998 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 998 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 998 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"3. 2021 жылға арналған аудандық бюджетке бөлінетін нысаналы облыстық, аудандық трансферттердің жалпы сомасы 22 446 мың теңге көлемінде ескерілсін:
1) облыстық бюджет трансферттер сомасы – 6 231 мың теңге:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 6 231 мың теңге;
2) аудандық бюджет трансферттер сомасы – 16 215 мың теңге:
"Жасыл ел" жастар жасағын ұйымдастыруға– 663 мың теңге;

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-8 "О бюджете Жымпитинского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 3 августа 2021 года № 8-9
Примечание ИЗПИ.
В тексте документа сохранена пунктуация и орфография оригинала.
В соответствии с Бюджетным кодексом Республики Казахстан от 4 декабря 2008 года, Законом Республики Казахстан "О местном государственном управлении и самоуправлении в Республике Казахстан" от 23 января 2001 года Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-8 "О бюджете Жымпитинского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов под №6696) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жымпитинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 132 747 тысяч тенге:
налоговые поступления – 9 615 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 0 тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –123 522 тысячи тенге;
2) затраты – 134 135 тысяч тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 998 тысяч тенге;
6)финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 998 тысяч тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 998 тысяч тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:
"3. Учесть в бюджете Жымпитинского сельского округа на 2021 год общую сумму целевых областных, районных трансфертов в размере 22 446 тысяч тенге:
1) сумма трансфертов из областного бюджета - 6 231 тысяча тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале – 6 231 тысяча тенге;
2) сумма трансфертов из районного бюджета – 16 215 тысяч тенге:
на организацию молодежного отряда "Жасыл Ел" - 663 тысячи тенге;