Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-7 "2021-2023 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне өзгерістер енгізу туралы
Батыс Қазақстан облысы Сырым аудандық мәслихатының 2021 жылғы 9 желтоқсандағы № 11-7 шешімі
Сырым аудандық мәслихаты ШЕШТІ:
1. Сырым аудандық мәслихатының 2020 жылғы 25 желтоқсандағы № 64-7 "2021-2023 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті туралы" шешіміне (Нормативтік құқықтық актілерді мемлекеттік тіркеу тізілімінде № 6661 тіркелген) мынадай өзгерістер енгізілсін:
1 - тармақ жаңа редакцияда жазылсын:
"1. 2021-2023 жылдарға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджеті 1, 2 және 3- қосымшаларға сәйкес, соның ішінде 2021 жылға келесі көлемдерде бекітілсін:
1) кірістер – 22 398 мың теңге:
салықтық түсімдер – 705 мың теңге;
салықтық емес түсімдер – 76 мың теңге;
негізгі капиталды сатудан түсетін түсімдер – 0 теңге;
трансферттер түсімі – 21 617 мың теңге;
2) шығындар – 22 952 мың теңге;
3) таза бюджеттік кредиттеу – 0 теңге:
бюджеттік кредиттер – 0 теңге;
бюджеттік кредиттерді өтеу – 0 теңге;
4) қаржы активтерімен операциялар бойынша сальдо – 0 теңге:
қаржы активтерін сатып алу – 0 теңге;
мемлекеттің қаржы активтерін сатудан түсетін түсімдер - 0 теңге;
5) бюджет тапшылығы (профициті) – - 554 мың теңге;
6) бюджет тапшылығын қаржыландыру (профицитін пайдалану) – 554 мың теңге:
қарыздар түсімі – 0 теңге;
қарыздарды өтеу – 0 теңге;
бюджет қаражатының пайдаланылатын қалдықтары – 554 мың теңге.";
3-тармақ жаңа редакцияда жазылсын:

О внесении изменений в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-7 "О бюджете Жосалинского сельского округа на 2021-2023 годы"
Решение Сырымского районного маслихата Западно-Казахстанской области от 9 декабря 2021 года № 11-7
Сырымский районный маслихат РЕШИЛ:
1. Внести в решение Сырымского районного маслихата от 25 декабря 2020 года № 64-7 "О бюджете Жосалинского сельского округа на 2021-2023 годы" (зарегистрированное в Реестре государственной регистрации нормативных правовых актов № 6661) следующие изменения:
пункт 1 изложить в следующей редакции:
"1. Утвердить бюджет Жосалинского сельского округа на 2021-2023 годы согласно приложениям 1, 2 и 3 соответственно, в том числе на 2021 год в следующих объемах:
1) доходы – 22 398 тысяч тенге:
налоговые поступления – 705 тысяч тенге;
неналоговые поступления – 76 тысяч тенге;
поступления от продажи основного капитала – 0 тенге;
поступления трансфертов –21 617 тысяч тенге;
2) затраты – 22 952 тысячи тенге;
3) чистое бюджетное кредитование – 0 тенге:
бюджетные кредиты – 0 тенге;
погашение бюджетных кредитов – 0 тенге;
4) сальдо по операциям с финансовыми активами – 0 тенге:
приобретение финансовых активов – 0 тенге;
поступления от продажи финансовых активов государства – 0 тенге;
5) дефицит (профицит) бюджета – - 554 тысячи тенге;
6) финансирование дефицита (использование профицита) бюджета – 554 тысячи тенге:
поступление займов – 0 тенге;
погашение займов – 0 тенге;
используемые остатки бюджетных средств – 554 тысячи тенге.";
пункт 3 изложить в следующей редакции:

"3. 2021 жылға арналған Жосалы ауылдық округінің бюджетіне бөлінетін нысаналы облыстық, аудандық трансферттердің жалпы сомасы 4 079 мың теңге көлемінде ескерілсін:
1) облыстық бюджет трансферттер сомасы – 3 848 мың теңге:
факторлық-балдық шкалаға негізделген мемлекеттік қызметкерлерге еңбек ақы төлеудің жаңа жүйесіне – 3 848 мың теңге;
2) аудандық бюджет трансферттер сомасы – 231 мың теңге:
ауылдық округ әкімі аппаратының қызметін қамтамасыз етуге – 231 мың теңге.";
көрсетілген шешімнің 1 - қосымшасы осы шешімнің қосымшасына сәйкес жаңа редакцияда жазылсын.

"3. Учесть в бюджете Жосалинского сельского округа на 2021 год общую сумму целевых областных, районных трансфертов в размере 4 079 тысяч тенге:
1) сумма трансфертов из областного бюджета – 3 848 тысяч тенге:
на новую систему оплаты труда государственных служащих, основанную на факторно-бальной шкале –3 848 тысяч тенге;
2) сумма трансфертов из местного бюджета – 231 тысяча тенге:
на обеспечение деятельности аппарата акима сельского округа – 231 тысяча тенге.";
приложение к указанному решению изложить в новой редакции согласно приложению 1 к настоящему решению.